Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 1
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                           ARDENNE HIGH (ARD) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Williams, Kevin                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.05   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 2
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      BAHAMAS STAR TRACKERS (BAHA) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Arnett, Nathan                                                                 
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          54.76   2nd                          
                                                                               
Beneby, Natalya                                                                
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:03.20   1st                          
                                                                               
Burnside, Nejemi                                                               
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          59.90  19th                          
                                                                               
Charlton, Lauren                                                               
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.35m   9th                          
                                                                               
Creary, Devon                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.11   5th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         51.14   3rd                          
                                                                               
Dorsett, Plar                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.22  18th                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         16.28   8th                          
                                                                               
Dorsett, Tai                                                                   
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:09.94   6th                          
                                                                               
Ferguson, Dwayne                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:58.70   3rd                          
                                                                               
Gilton, Leeza                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.65  26th                          
                                                                               
Johnson, Printassia                                                            
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         25.14   1st                          
                                                                               
Missick, Thereze                                                               
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:00.81   4th                          
                                                                               
Strachan, Trevor                                                               
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:19.02   1st                          
                                                                               
Thompson, Ramaal                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.04  24th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.25  30th                          
                                                                               
Wallace Whitfie, Kenneth                                                       
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:55.88   1st                          
                                                                               
Wilmore, Aaron                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.05   4th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #50  4x400 M OPEN Boys                 3:26.94   5th                          
 #64  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:31.43   4th                          
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       3:31.70   1st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 3
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         BELLEFIELD HIGH (BELL) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Aldridge, Rosemarie                                                            
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           11:13.81   1st                          
                                                                               
Boswell, Jemmell                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.04  24th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.07   6th                          
                                                                               
Brown, Jefferson                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            26.43 132nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:00.62 102nd                          
                                                                               
Campbell, Bryan                                                                
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            18:01.13  13th                          
                                                                               
Campbell, Kemoy                                                                
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            15:33.71   1st                          
                                                                               
Cole, Oshane                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            27.38 118th                          
                                                                               
Durrant, Kenisha                                                               
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:57.56   8th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:06.42  12th                          
                                                                               
Goule, Jermaine                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.86  43rd                          
                                                                               
Jackson, Lacey Ann                                                             
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:31.06   4th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:01.98   6th                          
                                                                               
Johnson, Sasha-Gaye                                                            
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.65  62nd                          
                                                                               
Keene, Petrona                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           31.30  77th                          
                                                                               
Knght, Charles                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.14 120th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:00.97 106th                          
                                                                               
Morgan, Antonett                                                               
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:36.76   5th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:09.35  14th                          
                                                                               
Pennant, Delroy                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:07.16  43rd                          
                                                                               
Porter, Raphia                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.08  10th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 4
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         BELLEFIELD HIGH (BELL) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Smith, Olivia                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.77  65th                          
                                                                               
Thompson, Mickelia                                                             
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.84  74th                          
                                                                               
Tomlin, Ashearya                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.70  44th                          
                                                                               
Tomlin, Hodane                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:03.72  26th                          
                                                                               
Tucker, Ryan                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.32  90th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.29  73rd                          
                                                                               
Watson, Roberta                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.93  48th                          
                                                                               
Whyte, Ackema                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           31.38  55th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:12.66  18th                          
                                                                               
Williams, Joseph                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:01.80  19th                          
                                                                               
Williams, Mario                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         31.71 119th                          
                                                                               
Williams, Stephanie                                                            
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.50  12th                          
                                                                               
Wright, Stephanie                                                              
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:39.86  11th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.80  14th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 5
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          BOG WALK HIGH (BOG) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bailey, Duran                                                                  
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:22.27  19th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:03.57  34th                          
                                                                               
Fonglyweqyee, Vaughn                                                           
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.10  30th                          
                                                                               
Goffe, Garven                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.95  77th                          
                                                                               
James, John Ross                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.14  74th                          
                                                                               
Lawrence, Rayan                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:00.70  13th                          
                                                                               
McCAULEY, Richard                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.59  59th                          
                                                                               
McKENZIE, Romaine                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys               NT                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:02.42  23rd                          
                                                                               
Morrison, Answar                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.51  53rd                          
                                                                               
Mullings, Tyrone                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.48  50th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         56.79  52nd                          
                                                                               
Obrien, Joel                                                                   
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          59.54  17th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.68  77th                          
                                                                               
Payne, Carey                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.37 108th                          
                                                                               
Percel, Davian                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            30.85 126th                          
                                                                               
Thompson, Jerome                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.02  26th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.04  35th                          
                                                                               
Williams, Eujohn                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:15.50  33rd                          
                                                                               
Young, Kevon                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.49  99th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 6
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          BOG WALK HIGH (BOG) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       3:46.63   4th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 7
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         BRIDGEPORT HIGH (BRID) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Budi, Orlando                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.12 101st                          
                                                                               
Campbell, Romario                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.83  59th                          
                                                                               
Chisolm, Odaine                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:04.12  27th                          
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        13.27m   5th                          
                                                                               
Cunningham, Jameil                                                             
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.10  20th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Davis, Akice                                                                   
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.31  39th                          
                                                                               
Graham, Delmar                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.80 112th                          
                                                                               
Granston, Fasheka                                                              
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:30.14   4th                          
                                                                               
Hime, Kimberly                                                                 
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:31.72   3rd                          
                                                                               
Hines, Kemaan                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:45.19  57th                          
                                                                               
Johnson, David                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:03.25  24th                          
                                                                               
Pommells, Micheal                                                              
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.08m  18th                          
                                                                               
Pryce, Micheal                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.90  15th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         56.39  16th                          
                                                                               
Raynor, Cannigia                                                               
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys        14.44m   2nd                          
                                                                               
Salmon, Jermaine                                                               
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.85  24th                          
                                                                               
Salmon, Kemar                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:00.31  20th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.37   8th                          
                                                                               
Samuels, Andre                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.22  85th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 8
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         BRIDGEPORT HIGH (BRID) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Smith, Delano                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.36m  15th                          
                                                                               
Walker, Dwaine                                                                 
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:02.70  29th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #50  4x400 M OPEN Boys "G"             3:18.88   2nd                          
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       3:43.82   3rd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                   Page 9
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          BUFF BAY HIGH (BUFF) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bernard, Ryan                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:22.00  63rd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:12.17 120th                          
                                                                               
Blair, Paul                                                                    
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.94  95th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Brown, Brenton                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Carby, Jamal                                                                   
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Christian, Arlene                                                              
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         15.93  23rd                          
                                                                               
Clarke, Jhonoy                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.49  83rd                          
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.25  37th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         18.27  14th                          
                                                                               
Clarke, Sharika                                                                
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:13.67  30th                          
                                                                               
Cohen, Jodi Ann                                                                
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl            ND                                
 #46  Shot Put CLASS 2 15-16 Girl                                              
                                                                               
Cohoon, Andre                                                                  
 #61  200 M Run CLUBS Men                    NT                                
 #62  Shot Put CLUBS Men                                                       
                                                                               
Crisp, Samantha                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.01  52nd                          
                                                                               
Findley, Richard                                                               
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.96  70th                          
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Forrester, Mayakay                                                             
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.94  10th                          
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.35m  10th                          
                                                                               
Gardner, Tamilia                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.52  40th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.27  13th                          
                                                                               
Gavin, Richard                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.35  94th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 10
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          BUFF BAY HIGH (BUFF) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Gordon, Nigel                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:05.62  32nd                          
                                                                               
Gordon, Oswold                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:03.56   5th                          
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Graham, Johnni                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:25.42  46th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:01.09  72nd                          
                                                                               
Green, Shakeria                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.93  46th                          
                                                                               
Henry, Phillip                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.45  97th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         17.85  23rd                          
                                                                               
Jackson, Dezane                                                                
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           28.14  22nd                          
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         18.39   6th                          
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir         4.63m   5th                          
                                                                               
Jackson, Larry                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Jean-Lewis, Celianne                                                           
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           39.54  63rd                          
                                                                               
Kennedy, Jahnille                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.87  46th                          
                                                                               
Kennedy, Odane                                                                 
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde            NH                                
 #62  Shot Put CLUBS Men                                                       
                                                                               
McKenzie, Loreen                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
Moore, Dwon                                                                    
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.85m  19th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.65m  15th                          
                                                                               
Nation, Daveena                                                                
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         14.35  18th                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.30m   9th                          
                                                                               
Ogeare, Kerol                                                                  
 No results                                                                    
                                                                               
Palmer, Raymare                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:10.85  54th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 11
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          BUFF BAY HIGH (BUFF) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Pernell, Orville                                                               
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         19.42  18th                          
                                                                               
Phillips, Jimmy Lee                                                            
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        10.45m  19th                          
                                                                               
Pink, Fitzroy                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:00.48  22nd                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         18.94  25th                          
                                                                               
Plummer, Renardo                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.47  82nd                          
                                                                               
Pryce, Dwayne                                                                  
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:08.65 118th                          
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.25m  12th                          
                                                                               
Ramsey, Ramone                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.90 113th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         19.91  17th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Taylor, Kenneth                                                                
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Thomas, Tara                                                                   
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:09.13  34th                          
                                                                               
Tucker, Ralston                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Vickerman, Ricardo                                                             
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:16.53  35th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:06.15  81st                          
                                                                               
Watson, DW                                                                     
 #62  Shot Put CLUBS Men                                                       
                                                                               
White, Jason                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.49  83rd                          
                                                                               
Willis, Daren                                                                  
 #62  Shot Put CLUBS Men                                                       
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:20.43   8th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 12
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR A TEAM (CALA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Ationu, Hakeem                                                                 
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:59.22  40th                          
                                                                               
Bailey, Winston                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.24  36th                          
                                                                               
Baker, Gavin                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.63  11th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.02  14th                          
                                                                               
Bialey, Oshaine                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.30   4th                          
                                                                               
Biggs, Bryan                                                                   
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.00m   8th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Blake, Angello                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:12.37  28th                          
                                                                               
Cameron, Carlyle                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.71  19th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         15.53   5th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.10m  12th                          
                                                                               
Campbell, Troy                                                                 
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:21.33   6th                          
                                                                               
Cousely, Raymond                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.01  23rd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.61  21st                          
                                                                               
Croorshank, Zavier                                                             
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:33.17   9th                          
                                                                               
Daniels, Sheyan                                                                
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.47m   6th                          
 #48  Triple Jump OPEN Boys              13.72m   5th                          
                                                                               
Dias, Adrian                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.10 118th                          
                                                                               
Dixon, Marlon                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:16.52  34th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.54  45th                          
                                                                               
Drummond, Travis                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         23.20   1st                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         15.14   5th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.70m   1st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 13
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR A TEAM (CALA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Forrest, Adrian                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.67  66th                          
                                                                               
German, Garfield                                                               
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:08.58  34th                          
                                                                               
Gooden, Rowan                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          56.69   8th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         49.96   4th                          
                                                                               
Gordon, Nicholas                                                               
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         7.07m   1st                          
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy         1.85m   3rd                          
 #48  Triple Jump OPEN Boys              14.15m   4th                          
                                                                               
Gordon, Rushaine                                                               
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:12.47   6th                          
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:11.14  25th                          
                                                                               
Greenwood, Bryan                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:18.49  39th                          
                                                                               
Hardware, Jovan                                                                
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.31m   5th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.90m   5th                          
                                                                               
Henry, Kamar                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.18  75th                          
                                                                               
Jackson, Rannon                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.92  62nd                          
                                                                               
Landells, Nicholas                                                             
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.40  49th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.67  57th                          
                                                                               
Lee, Marvin                                                                    
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.92  62nd                          
                                                                               
Leslie, Jermaine                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.30  41st                          
                                                                               
Lewis, Chevaune                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.08  21st                          
                                                                               
Lewis, Uriel                                                                   
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         56.25  14th                          
                                                                               
Livermore, Jason                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.37   7th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.70  13th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 14
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR A TEAM (CALA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Marsh, Odwayne                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:41.02  54th                          
                                                                               
Mason, Chevalo                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         30.02 110th                          
                                                                               
May, Lineka                                                                    
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.04  27th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.04  57th                          
                                                                               
Miller, Adrian                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.86  92nd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.47  12th                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:35.24  13th                          
                                                                               
Mitchell, Richard                                                              
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.58  62nd                          
                                                                               
Moffat, Oneil                                                                  
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.21  60th                          
                                                                               
Murphy, Rojay                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.28  38th                          
                                                                               
Payne, Rojay                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.96  18th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.41m   4th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Rhoden, Rory                                                                   
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:02.00  20th                          
                                                                               
Riley, Andrew                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.41  96th                          
                                                                               
Robinson, Demar                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.94  64th                          
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.15  74th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.81m  20th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Robinson, Jamiel                                                               
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys            DQ                                
                                                                               
Rodriques, Sean                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.33  16th                          
                                                                               
Rowe, Kevin                                                                    
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:19.71  14th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:08.06  43rd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 15
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR A TEAM (CALA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Samuel, Sean                                                                   
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        15.09m   1st                          
                                                                               
Scott, Sakmar                                                                  
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.09m  13th                          
                                                                               
Shepher, Shevar                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.94  39th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:03.83  36th                          
                                                                               
Smith, Akeem                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         23.80   3rd                          
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.22   8th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         53.73   4th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.42m   2nd                          
                                                                               
Smith, Richard                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:28.74  51st                          
                                                                               
Smith, Travis                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        13.04m   7th                          
                                                                               
Spencer, Akeem                                                                 
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:03.92  37th                          
                                                                               
Taylor, Tevin                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.69  34th                          
                                                                               
Tennant, Roderick                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.32   5th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         49.10   1st                          
                                                                               
Thomas, Jevaughn                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.26  47th                          
                                                                               
Townsend, Warren                                                               
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.55m  25th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde            NH                                
                                                                               
Watson, Johnnoy                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.21  24th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         55.19  10th                          
                                                                               
Weir, Warren                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.18   3rd                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         14.57   3rd                          
                                                                               
Williams, Nataki                                                               
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.57  13th                          
                                                                               
Williams, Shanqulle                                                            
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         30.12 112th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 16
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR A TEAM (CALA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Wilson, Giovani                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.25  37th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 17
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR B TEAM (CALB) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Allen, Bradley                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.21  43rd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.85  29th                          
                                                                               
Anderson, Orlando                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.10  20th                          
                                                                               
Anderson, Shane                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.51  53rd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:03.53  33rd                          
                                                                               
Anderson, Wayne                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.37  81st                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:05.98  38th                          
                                                                               
Carter, Duece                                                                  
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.13m  10th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.85m   8th                          
                                                                               
Case, Lamar                                                                    
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.24 104th                          
                                                                               
Hylton, Shane                                                                  
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.95m  18th                          
                                                                               
Lawrence, Alton                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:44.93  56th                          
                                                                               
Lord, Phillip                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.47  52nd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:02.86  32nd                          
                                                                               
McKENZIE, Ramone                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            22.02   1st                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         51.01   2nd                          
                                                                               
Mendez, Andre                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.59  13th                          
                                                                               
Miekle, Shaune                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys               NT                                
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.65m  15th                          
                                                                               
Myers, Jerome                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            22.48   2nd                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         14.62   1st                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         7.05m   1st                          
                                                                               
Palmer, Roger                                                                  
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.33  41st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 18
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR B TEAM (CALB) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Reddie, Joel                                                                   
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys        11.81m   6th                          
                                                                               
Ricketts, Demar                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.72  20th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         51.90   5th                          
                                                                               
Roinson, Ravian                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:01.32   3rd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         52.64   9th                          
                                                                               
Smith, Owen                                                                    
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.94  39th                          
                                                                               
Thompson, Marlon                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.73  21st                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.30m   6th                          
                                                                               
Whyte, Nevado                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.22  44th                          
                                                                               
Williams, Uche                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.62  32nd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         56.74  17th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.87m  18th                          
                                                                               
Wilson, Derrick                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            30.94 127th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         15.90   7th                          
                                                                               
Young, Rushaine                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.06   6th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.57   3rd                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.62m   1st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 19
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CALABAR C TEAM (CALC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Antinou, Banjamin                                                              
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:08.56  82nd                          
                                                                               
Gordon, Ricardo                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         57.38  53rd                          
                                                                               
Harrow, Kenroy                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.60  14th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         16.10   9th                          
                                                                               
Lee, Earl                                                                      
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            22.83   3rd                          
                                                                               
Miller, Ramon                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.68  17th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         18.66  15th                          
                                                                               
Omeally, Jauvaughn                                                             
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.25 105th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         57.74  54th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 20
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CAMPERDOWN HIGH (CAMP) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Sabiel                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:01.49  17th                          
                                                                               
Baker, Mason                                                                   
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.64m  22nd                          
                                                                               
Barnes, Shevon                                                                 
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:23.49  22nd                          
                                                                               
Berry, Hyit                                                                    
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:25.49  25th                          
                                                                               
Brown, Kemar                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.47   9th                          
                                                                               
Brown, Nicholas                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.09  37th                          
                                                                               
Byfield, Kadeema                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       3:22.81  63rd                          
                                                                               
Eddie, Leroy                                                                   
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.89  15th                          
                                                                               
Fenton, Sherwayne                                                              
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:01.48  16th                          
                                                                               
Grant, Adin                                                                    
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:59.45   9th                          
                                                                               
Grant, Aven                                                                    
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.28  69th                          
                                                                               
Hamilton, Xandre                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.34  93rd                          
                                                                               
Hanson, Marlon                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.31  15th                          
                                                                               
Harvey, Venroy                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.94  75th                          
                                                                               
Johnson, Michael                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.21  35th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.20   8th                          
                                                                               
Jones, Kadian                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.37  20th                          
                                                                               
Lawrence, Jamal                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:03.41  25th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 21
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         CAMPERDOWN HIGH (CAMP) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Lim, Tyrone                                                                    
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            18:33.10  19th                          
                                                                               
McDONALD, Sasha-Gaye                                                           
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         26.66   4th                          
                                                                               
Montague, Paul                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.92  73rd                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         14.86   7th                          
                                                                               
Pennicott, Sandor                                                              
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:59.25   7th                          
                                                                               
Roberts, Charles                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:32.03  53rd                          
                                                                               
Rose, Remaldo                                                                  
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.12   7th                          
                                                                               
Rowe, Tacia                                                                    
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.36  54th                          
                                                                               
Thomas, Mark                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:20.95  17th                          
                                                                               
Wilson, Jason                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.53  56th                          
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.41m   8th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 22
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          CAMPION COLLEGE (CC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Barnes, Gavin                                                                  
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Barnett, Andrew                                                                
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.11m  11th                          
                                                                               
Barrett, Brian                                                                 
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         20.52  22nd                          
                                                                               
Brown, Charles                                                                 
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         55.03   9th                          
                                                                               
Campbell, Darren                                                               
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.79  23rd                          
                                                                               
Dick, Duvaughn                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.96  70th                          
                                                                               
Edwards, Richard                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.08 100th                          
                                                                               
Foster, Lori-Ann                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.17  11th                          
                                                                               
Gavin, Stewart                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.67  22nd                          
                                                                               
Harriott, Navare                                                               
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys        12.63m   4th                          
                                                                               
Holmes, Marc                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.79  58th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.60  46th                          
                                                                               
McLEAN, Damon                                                                  
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.85m  19th                          
                                                                               
McNAUGHTON, Lianne                                                             
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         9.18m   5th                          
                                                                               
Moore, Brian-Ray                                                               
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        12.62m   8th                          
                                                                               
Morgan, Toni-Ann                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         31.99  76th                          
                                                                               
O'Neale, Claron                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         57.72  92nd                          
                                                                               
Osbourne, Malik                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:12.62  29th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.01  56th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 23
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          CAMPION COLLEGE (CC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Ruddock, Rashida                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           30.80  50th                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         21.67  12th                          
                                                                               
Shirley, Rovaj                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:09.83  21st                          
                                                                               
Smith, Jodi-Ann                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           25.77   2nd                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         13.66  11th                          
                                                                               
Smith, Toni-Ann                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.78  24th                          
                                                                               
Thomas, Jon-Pierre                                                             
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         18.79  15th                          
                                                                               
Whervin, Jonnell                                                               
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         9.19m   4th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 24
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        CAYMAN TRACK TEAM (CAYM) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Fobes, Mitchell                                                                
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.16m   9th                          
                                                                               
Hamil, David                                                                   
 #57  400 M Run CLUBS Men                 50.40   3rd                          
                                                                               
Hinds, Junior                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          55.49   5th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:01.77 108th                          
                                                                               
Hyman, Kemar                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            21.82   1st                          
                                                                               
Ibeh, Richard                                                                  
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.50  55th                          
                                                                               
McDONALD, Keneek                                                               
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.13  48th                          
                                                                               
McLAUGHLIN, Aaron                                                              
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.13  58th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.49m  25th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 25
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          CENTRAL HIGH (CENT) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Nordia                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           32.89  81st                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:23.60  47th                          
                                                                               
Baker, Jermaine                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.65  62nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:02.20 110th                          
                                                                               
Braham, Arlando                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            28.63 123rd                          
                                                                               
Brown, Rushane                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.98  67th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:00.91  69th                          
                                                                               
Burris, Kerry-Ann                                                              
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:04.31   8th                          
                                                                               
Campbell, Andre                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.33  92nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         56.23  83rd                          
                                                                               
Clarke, Jason                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.74  35th                          
                                                                               
Dennis, Bruce                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.43  46th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.10  22nd                          
                                                                               
Douglas, Jermaine                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.46  98th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:04.21 114th                          
                                                                               
East, Marvin                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.02  97th                          
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       3:17.76  62nd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:01.10  73rd                          
                                                                               
Ellis, Dwayne                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            28.47 122nd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:09.66  84th                          
                                                                               
Ellis, Oneil                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo            NT                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.33 124th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:23.37  47th                          
                                                                               
Goodwill, Anthony                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.74 106th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:06.98 117th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 26
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          CENTRAL HIGH (CENT) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Gordon, Jessica                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.03  50th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:10.93  37th                          
                                                                               
Gusat, Michael                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            28.16 121st                          
                                                                               
Howe, Andre                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.91 114th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:00.66 103rd                          
                                                                               
Huslin, Steven                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:04.80  29th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         16.42   9th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.27  31st                          
                                                                               
Hylton, Dean                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.19   6th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.33  25th                          
                                                                               
Johnson, Rodane                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.90  67th                          
                                                                               
Johnson, Shanique                                                              
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:11.39  38th                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.25  43rd                          
                                                                               
Jone, Orlando                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.97  96th                          
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:14.88  32nd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:00.09  65th                          
                                                                               
Lee, Oral                                                                      
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.46 126th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         58.68  98th                          
                                                                               
Morgan, Corsel                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:01.88 109th                          
                                                                               
Morgan, Magrega                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.29  40th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         56.20  82nd                          
                                                                               
Morgan, Romano                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.53  85th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:11.55  46th                          
                                                                               
Robinson, Dwayne                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            29.73 125th                          
                                                                               
Smith, Kenton                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.07  81st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 27
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          CENTRAL HIGH (CENT) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Smith, Kenton                                                                  
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         57.69  90th                          
                                                                               
Thorne, Nicko                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.95  64th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         56.45  50th                          
                                                                               
Whyte, Uwayne                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.89 113th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:00.30 100th                          
                                                                               
Woffe, Damion                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.78 108th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 28
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       CHARLIE SMITH HIGH (CHAR) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Barrett, Shamar                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.13  83rd                          
                                                                               
Duncan, Vaswani                                                                
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.95m  10th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 29
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        CLAN CARTHY HIGH (CLAN) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bailey, Oneil                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.22  85th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         58.05  93rd                          
                                                                               
Biggs, Yanique                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.85  69th                          
                                                                               
Bryan, Jodian                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         35.31  84th                          
                                                                               
Bryan, Oshina                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         33.06  82nd                          
                                                                               
Doyley, Jason                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy            NT                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         57.09  89th                          
                                                                               
Foster, Shanique                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.05  31st                          
                                                                               
Francis, Ricardo                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.09  31st                          
                                                                               
Gray, Jerica                                                                   
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         39.08  86th                          
                                                                               
James, Anthony                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.38  53rd                          
                                                                               
Malcolm, Temar                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.57  56th                          
                                                                               
Markland, Lisa                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           33.52  82nd                          
                                                                               
McKen, Shamar                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.12  72nd                          
                                                                               
Mitchell, Lataya                                                               
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           27.45  17th                          
                                                                               
Moore, Sherika                                                                 
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:06.01  11th                          
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir         4.55m   6th                          
                                                                               
Orr, Martin                                                                    
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.27  61st                          
                                                                               
Richards, Tashana                                                              
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           27.31  15th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:05.06  10th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 30
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        CLAN CARTHY HIGH (CLAN) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Smith, Champaign                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.47 127th                          
                                                                               
Whyte, Annsert                                                                 
 No results                                                                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 31
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        CLARENDON COLLEGE (CLAR) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Shannon                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
Bailey, Kedeja                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.51  61st                          
                                                                               
Barnett, Richard                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
Beckford, Carol-Lee                                                            
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:05.02  17th                          
                                                                               
Brown, Ana-Alica                                                               
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:43.65  14th                          
                                                                               
Cameron, Chevon                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Carty, Latoya                                                                  
 No results                                                                    
                                                                               
Daley, Sasha-Gaye                                                              
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         9.04m   7th                          
                                                                               
Fagon, Marcellee                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            26.01 130th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:01.39 107th                          
                                                                               
Fearon, Sandrina                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.49  10th                          
                                                                               
Fearon, Steval                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:05.83  37th                          
                                                                               
Gordon, Danhugh                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Harris, Kevon                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.75  69th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.95  44th                          
                                                                               
Harvey, Oshane                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.21  84th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.65  63rd                          
                                                                               
Hilton, Nasaba                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.31  89th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         56.68  85th                          
                                                                               
Hinds, Orville                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.99  25th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 32
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        CLARENDON COLLEGE (CLAR) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Johnson, Sean                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.32  90th                          
                                                                               
Kinglock, Javon                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.91 114th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         58.54  97th                          
                                                                               
Lilly, Delano                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:25.48  47th                          
                                                                               
Lovelace, Orane                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.98  91st                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:07.37  42nd                          
                                                                               
Martin, Linton                                                                 
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:33.21  33rd                          
                                                                               
McKENZIE, Kaysha                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
Pink, Claudine                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Richards, Ryan                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Russell, Adrean                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Smith, Simone                                                                  
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:05.96  21st                          
                                                                               
Thomas, Byjeon                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.12  32nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.74  37th                          
                                                                               
Watson, Natasha                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.11  31st                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:12.41  40th                          
                                                                               
Young, Chantol                                                                 
 No results                                                                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 33
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          CLAUDE MCKAY (CLAU) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Balward, Everton                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.83  59th                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:08.12  46th                          
                                                                               
Brandon, Jerome                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.81  59th                          
                                                                               
Downer, Odain                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:09.70  19th                          
                                                                               
Gardner, Brian                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.20  34th                          
                                                                               
Green, Emoy                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.06  28th                          
                                                                               
Hunt, Shannon                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.29  35th                          
                                                                               
Johnson, Omar                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.51   9th                          
                                                                               
Kelly, Kahiel                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.31  41st                          
                                                                               
McKAY, Yeouneo                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.65  62nd                          
                                                                               
Pascoe, Reljay                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.55  58th                          
                                                                               
Roberts, Daniel                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:02.05  21st                          
                                                                               
Robinson, Roneil                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.03  69th                          
                                                                               
Smith, Clevon                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.44  28th                          
                                                                               
Smith, Kirkland                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:09.77  52nd                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:19.76   2nd                          
                                                                               
Thomas, Odain                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.94  75th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #50  4x400 M OPEN Boys "D"             3:22.83   4th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 34
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                    COCKBURN GARDENS JNR HIGH (COCK) RESULTS                   
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Brissett, Courtney                                                             
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.63  87th                          
                                                                               
Brown, Camika                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           33.87  83rd                          
                                                                               
Ellington, Sashae                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           54.48  88th                          
                                                                               
Gray, Reynaldo                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.66  88th                          
                                                                               
Heath, Ellisha                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           34.44  84th                          
                                                                               
Henry, Barrington                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.23  45th                          
                                                                               
McLAREN, Moya                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           39.39  87th                          
                                                                               
Mitchell, Javon                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         31.43 116th                          
                                                                               
Moffatt, Jody-Ann                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           32.01  58th                          
                                                                               
Peterkin, Patricia                                                             
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           37.64  62nd                          
                                                                               
Richards, Shadane                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           33.67  60th                          
                                                                               
Rodriquez, Jerome                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.68  57th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.52m  26th                          
                                                                               
Taylor, Jamie                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         31.49 117th                          
                                                                               
Trenchfield, Karell                                                            
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           34.57  61st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 35
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     CONVENT OF MERCY ALPHA (CONV) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Alecia                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.02  64th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:13.74  42nd                          
                                                                               
Ashmeade, Joanna                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.56   8th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:03.70  11th                          
                                                                               
Brooks-Gillings, Oshin                                                         
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.89  15th                          
                                                                               
Brown, Sashel                                                                  
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         13.10  10th                          
                                                                               
Calder, Claudia                                                                
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:05.38   3rd                          
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.65m   1st                          
                                                                               
Carty, Rosemarie                                                               
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         14.33   1st                          
                                                                               
Cesvette, Sedeen                                                               
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.53   6th                          
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   2nd                          
                                                                               
Clarke, Michka                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.41  21st                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:09.01  16th                          
                                                                               
Clarke, Shamela                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.18  33rd                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.72   8th                          
                                                                               
Douglas, Shantena                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.24  41st                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.45m   3rd                          
                                                                               
Golding, Kimberly                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.31  15th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.90   9th                          
                                                                               
James, Latoya                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.18  40th                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         15.21   3rd                          
                                                                               
Kidd, Donnalee                                                                 
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.45m   5th                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.24  22nd                          
                                                                               
Lovelock, Monique                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.51  18th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1            NT                                

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 36
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     CONVENT OF MERCY ALPHA (CONV) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
McDONALD, Janeil                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.35  16th                          
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   2nd                          
                                                                               
McKAY, Shenele                                                                 
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.45m   3rd                          
                                                                               
Moncrieffe, Alicia                                                             
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:02.17   7th                          
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir         1.50m   3rd                          
                                                                               
Morgon, Lexanna                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.73  29th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         13.73  14th                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.40m   5th                          
                                                                               
Reynolds, Kelsey                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.19  21st                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.30m   9th                          
                                                                               
Townsend, Chene                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.85  10th                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         16.00   7th                          
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir         1.45m   4th                          
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         8.38m  12th                          
                                                                               
Wheatle, Anita                                                                 
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:35.84   9th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.76  12th                          
                                                                               
Williams, Shermaine                                                            
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir         59.28   2nd                          
                                                                               
Wolfe, Tatiana                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.27  45th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         12.55   6th                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.35m   7th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 37
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        CORNWALL COLLEGE (CORN) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Box, Tajae                                                                     
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.47  99th                          
                                                                               
Bromwell, Orlando                                                              
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.63  88th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         20.41  18th                          
                                                                               
Conningham, Odaine                                                             
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:02.64 111th                          
                                                                               
Dixon, Horaine                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:07.13  13th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.39  43rd                          
                                                                               
Grey, Ravel                                                                    
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.35  52nd                          
                                                                               
Harris, Fitzroy                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         52.01   6th                          
                                                                               
Harvey, Renado                                                                 
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                
                                                                               
Jackson, John-Audley                                                           
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.17  94th                          
                                                                               
Lewis, Devon                                                                   
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.75  38th                          
                                                                               
McDONALD, Romaine                                                              
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:58.88   4th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         49.11   2nd                          
                                                                               
Michaels, Javaughn                                                             
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         30.19 113th                          
                                                                               
Nelson, Yaneil                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.68  57th                          
                                                                               
Phillips, Shemoah                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.37  26th                          
                                                                               
Plummer, Richard                                                               
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.36  26th                          
                                                                               
Silvera, Jerome                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.50  11th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.80  31st                          
                                                                               
Walker, Jenardo                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.99  68th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 38
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        CORNWALL COLLEGE (CORN) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Williams, Odean                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.92  17th                          
                                                                               
Young, Rayon                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.11  71st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 39
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          DIAMOND CLUB (DIAM) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Steel, Horace                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:59.08   5th                          
 #59  800 M Run CLUBS Men                                                      

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 40
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          DINTHILL TECH (DINT) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Crossman, Tiffany                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.87  38th                          
                                                                               
Davis, Okenuh                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        12.43m  10th                          
                                                                               
Grant, Lamoy                                                                   
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           32.60  59th                          
                                                                               
Jackson, Janoi                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:06.34  11th                          
                                                                               
Myers, Jerry                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.48  86th                          
                                                                               
Rhone, Lancelot                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.48  50th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Thomas, Jennifer                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           31.29  54th                          
                                                                               
Williams, Laten                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.40  95th                          
                                                                               
Williams, Twishana                                                             
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:45.47  16th                          
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           12:00.11   3rd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 41
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        DUNOON TECHNICAL (DUNO) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Henry, Alfred                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.27  77th                          
                                                                               
Sawyers, Omarion                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.42  83rd                          
                                                                               
Thomas, Temoy                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:08.76  14th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 42
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       EDITH DALTON JAMES (EDIT) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bent, Kemar                                                                    
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.08  29th                          
                                                                               
Campbell, Ricardo                                                              
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.90  27th                          
                                                                               
Grant, Jerral                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         35.74 123rd                          
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.09  82nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.52  76th                          
                                                                               
Green, Alvin                                                                   
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.58  12th                          
                                                                               
Haughton, Mario                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.91  18th                          
                                                                               
Haynes, Robert                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.12 101st                          
                                                                               
Johns, Rojeans                                                                 
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.70  29th                          
                                                                               
Jones, Shannoy                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.50  53rd                          
                                                                               
Rowe, Elvis                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.48  51st                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         56.01  81st                          
                                                                               
Sterling, Owen                                                                 
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.50  28th                          
                                                                               
Thomas, Odane                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.55 102nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.43  75th                          
                                                                               
Thomas, Shamar                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:26.92  49th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 43
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         EXCELSIOR HIGH (XLCR) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Allen, Venice                                                                  
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:39.51  13th                          
                                                                               
Bascoe, Nojee                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.24  76th                          
                                                                               
Benbow, Kimberly                                                               
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           28.19  23rd                          
                                                                               
Burke, Kadian                                                                  
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.52m   6th                          
                                                                               
Green, Andrieka                                                                
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:07.07  15th                          
                                                                               
Jarrett, Jessica                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           25.54   1st                          
                                                                               
Lee, Michael                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.23  36th                          
                                                                               
Reynolds, Shan???                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.24  41st                          
                                                                               
Ritchie, Kimor                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.46  48th                          
                                                                               
Walters, Krisann                                                               
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.69m   3rd                          
                                                                               
Whitter, Courtney                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.05  71st                          
                                                                               
Williams, Andre                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.69  12th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 44
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      FORTIS INTERNATIONAL (FORT) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Boyden, D'Omar                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.34  42nd                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         15.59   6th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.04  35th                          
                                                                               
Brown, Winston                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:05.59  36th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.63  36th                          
                                                                               
Clarke, Christopher                                                            
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.82  65th                          
                                                                               
Earlington, Shane                                                              
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.23  23rd                          
                                                                               
Fennell, Stefan                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.77  36th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         15.82                                
                                                                               
Fraser, Steven                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:27.16  50th                          
                                                                               
Green, Leford                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          52.69   1st                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:00.85  14th                          
                                                                               
Hall, Akeeno                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.14  23rd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         58.11  21st                          
                                                                               
Hemmings, Dominique                                                            
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys        13.15m   3rd                          
                                                                               
Jacobs, Jermaine                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:08.79  48th                          
                                                                               
McCAUSLAND, Fabian                                                             
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:11.87   5th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         57.07  19th                          
                                                                               
Phillips, Ryan                                                                 
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.80  12th                          
                                                                               
Pullen, Clive                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.81 101st                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde            NH                                
                                                                               
Solomon, Andre                                                                 
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Stewart, Adrian                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.64 100th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 45
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      FORTIS INTERNATIONAL (FORT) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Townsend, Kikpatrick                                                           
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:08.95  49th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.43  17th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 46
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         GLENGOFFE HIGH (GLEN) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Delon                                                                
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:37.70  36th                          
                                                                               
Ashman, Rochelle                                                               
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:07.66  30th                          
                                                                               
Banks, Cos Michael                                                             
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.65m  15th                          
                                                                               
Beckford, Rushoy                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.38 125th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.28  32nd                          
                                                                               
Biggs, Kedeisha                                                                
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:37.03  12th                          
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:34.49   7th                          
                                                                               
Blackwood, O'Bryan                                                             
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.64  89th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy            NH                                
                                                                               
Brailey, Adrian                                                                
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:19.73   5th                          
                                                                               
Brown, Nicoyann                                                                
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          58.10  12th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.39   9th                          
                                                                               
Brown, Rashidi                                                                 
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         17.79  22nd                          
                                                                               
Brown, Yanique                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.58  58th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.42  14th                          
                                                                               
Buchanan, Anthony                                                              
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:16.59  36th                          
                                                                               
Burton, Allan                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.99  67th                          
                                                                               
Campbell, Nashee                                                               
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:11.41   9th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:00.03   2nd                          
                                                                               
Campbell, Sherikay                                                             
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         17.30   4th                          
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.50m   6th                          
                                                                               
Charlton, Lamar                                                                
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:02.12  26th                          
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.83  72nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 47
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         GLENGOFFE HIGH (GLEN) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Crooks, Kayon                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.46  48th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.82  32nd                          
                                                                               
Cross, Rochelle                                                                
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.20   7th                          
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir         4.95m   3rd                          
                                                                               
Dacres, Shanakay                                                               
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           12:32.63   6th                          
                                                                               
Daniels, Sheroy                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.76  91st                          
                                                                               
Dayes, Kavelle                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            28.79 124th                          
                                                                               
Dixon, Nicola                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.13  20th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         13.66  13th                          
                                                                               
Douglas, Cristian                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         32.41  78th                          
                                                                               
East, Kerryann                                                                 
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         19.53   9th                          
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:44.44   8th                          
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.40m   7th                          
                                                                               
Gordon, Adrian                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.81  42nd                          
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy         1.80m   5th                          
                                                                               
Henry, Francine                                                                
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:02.56   8th                          
                                                                               
Johnson, Yanik                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.71  67th                          
                                                                               
Lee, Daneisha                                                                  
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           12:19.16   5th                          
                                                                               
Marriot, Shehagye                                                              
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:41.93  12th                          
                                                                               
Marriott, Lamar                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:11.47  26th                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:28.53   8th                          
                                                                               
Marriott, Shekagay                                                             
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:44.48  15th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 48
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         GLENGOFFE HIGH (GLEN) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Mills, Antanny                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.44  85th                          
                                                                               
Milton, Tina                                                                   
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:43.70  15th                          
                                                                               
Morrison, Natasha                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           25.60   1st                          
                                                                               
Palmer, Crystal                                                                
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:27.17   3rd                          
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:07.78   1st                          
                                                                               
Pinnock, Kenroy                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.96  24th                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:05.48  34th                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:26.92   7th                          
                                                                               
Schloss, Renardo                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.33  44th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.26  51st                          
                                                                               
Sinclair, Sobrena                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         32.57  79th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         13.91  15th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #64  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:39.04   5th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 49
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      GODFREY STEWART HIGH (GODF) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Brown, Charvel                                                                 
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       6:06.45  10th                          
                                                                               
Buchanan, Latoya                                                               
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           28.52  24th                          
                                                                               
Chambers, Ricardo                                                              
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.38  45th                          
                                                                               
Christie, Shakera                                                              
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         7.57m  16th                          
                                                                               
Clarke, Androy                                                                 
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys        11.74m   7th                          
                                                                               
Clarke, Dwight                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:26.70  64th                          
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            18:03.50  17th                          
                                                                               
Cooper, Michael                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.23 103rd                          
                                                                               
Curtis, Samantha                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.66  21st                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.25  22nd                          
                                                                               
Gayle, Kemar                                                                   
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:09.37  51st                          
                                                                               
Grant, Nickoy                                                                  
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.99m  16th                          
                                                                               
Hall, Oshane                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.79  11th                          
                                                                               
James, Fiona                                                                   
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.54   9th                          
                                                                               
Johnson, Jamar                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.41  50th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.67  57th                          
                                                                               
Kerr, Odane                                                                    
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:02.25  75th                          
                                                                               
Loney, Sean                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.31  41st                          
                                                                               
Lyttle, Cleon                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.84m  12th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 50
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      GODFREY STEWART HIGH (GODF) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Martin, Kadian                                                                 
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:51.96   9th                          
                                                                               
Martin, Shakeria                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.65  42nd                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:14.90  43rd                          
                                                                               
Miller, Everton                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         29.46 107th                          
                                                                               
Parchment, Rhondo                                                              
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.15  49th                          
                                                                               
Simms, Mario                                                                   
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.27  38th                          
                                                                               
Wallace, Davar                                                                 
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Waysome, Keven                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.27  39th                          
                                                                               
Williams, Davar                                                                
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1            NT   8th                          
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.21m  17th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 51
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      GOLD RUSH TRACK CLUB (GRTC) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Spence, Jason                                                                  
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:30.15   8th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 52
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      GREATER PORTMORE HIGH (GREA) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Blake, Shawn                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.69  12th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.95  44th                          
                                                                               
Bowen, Preston                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.27  48th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         19.60  19th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.20m   6th                          
                                                                               
Collins, Lorenzo                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.24  76th                          
                                                                               
Crump, Nicholas                                                                
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:03.97  31st                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         18.92  16th                          
                                                                               
Dennis, Andre                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.68 110th                          
                                                                               
Dickens, Steven                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.98  21st                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.77  40th                          
                                                                               
Green, Raymar                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:10.67  23rd                          
                                                                               
Gunn, Rando                                                                    
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:10.62  22nd                          
                                                                               
Hunter, Ellonike                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           31.82  57th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:15.99  19th                          
                                                                               
Martin, Daveta                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.48  41st                          
                                                                               
Owens, Kareem                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:03.10   4th                          
                                                                               
Thomas, Adrian                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.55  10th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.19  50th                          
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.29m   9th                          
                                                                               
Watt, Jerome                                                                   
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         57.70  91st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 53
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         GUY'S HILL HIGH (GUYS) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 54
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       HAILE SELASSI HIGH (HAIL) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Kenroy                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.36   6th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.03   5th                          
                                                                               
Cox, Kenton                                                                    
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:00.46 101st                          
                                                                               
Forsythe, Latoya                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls              NT                                
                                                                               
Hemmings, Ira                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.16   7th                          
                                                                               
McEARCHRON, Joedan                                                             
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.44  56th                          
                                                                               
Munroe, Shanakay                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.02  49th                          
                                                                               
Taylor, Suzie                                                                  
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         8.52m  10th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:07.23   7th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 55
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        HAPPY GROVE HIGH (HAPP) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Benjamin, Damaine                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.10 118th                          
 #48  Triple Jump OPEN Boys                  ND                                
                                                                               
Cornwall, Chantall                                                             
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:01.54  25th                          
                                                                               
Douglas, Dafton                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:00.69 104th                          
                                                                               
Ming, Akino                                                                    
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:59.86   2nd                          
                                                                               
Ricketts, Monique                                                              
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:28.76   6th                          
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           12:02.18   4th                          
                                                                               
Scott, Shevon                                                                  
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         56.75  86th                          
                                                                               
Tate, Kidson                                                                   
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:04.83  30th                          
                                                                               
Taylor, Janae                                                                  
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:49.45  20th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:10.15  35th                          
                                                                               
Tracy, Judene                                                                  
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         7.55m  17th                          
                                                                               
Turner, Dwight                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:15.89  60th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #50  4x400 M OPEN Boys                 3:32.42   6th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 56
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     HERBERT MORRISON TECH. (HERB) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anglin, Travist                                                                
 #62  Shot Put CLUBS Men                                                       
                                                                               
Bigby, Latisha                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.69  27th                          
                                                                               
Bucke??, Orane                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.81 109th                          
                                                                               
Christy, Sandro                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.12  31st                          
                                                                               
Chung, Allende                                                                 
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1            NT                                
                                                                               
Clarke, Jerado                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Clarke, Kedar                                                                  
 No results                                                                    
                                                                               
Cunningham, Adon                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:16.65  61st                          
                                                                               
Duncan, Gerold                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Egbert, Windel                                                                 
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         56.07  48th                          
                                                                               
Ellis, Ghaffar                                                                 
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         16.01  17th                          
                                                                               
Ellis, Jeffrey                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Flowers, Kemar                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Forres, Russean                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.07  28th                          
                                                                               
Francis, Dean                                                                  
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         17.13  19th                          
                                                                               
Gentles, Samuel                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:06.90  42nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.44  33rd                          
                                                                               
Graham, Kemoy                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.26  37th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 57
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     HERBERT MORRISON TECH. (HERB) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Graham, Marvin                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.90  17th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.15  29th                          
                                                                               
Green, Nicola                                                                  
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:22.65   1st                          
                                                                               
Griffiths, Adarian                                                             
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Hastings, Achile                                                               
 #62  Shot Put CLUBS Men                                                       
                                                                               
Heaven, Eric                                                                   
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.44m  14th                          
                                                                               
Hines, Horlando                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.07  29th                          
                                                                               
Houghton, Nickoy                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.93  63rd                          
                                                                               
Jarreth, Callesia                                                              
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:28.20   3rd                          
                                                                               
Johns, Dwayne                                                                  
 No results                                                                    
                                                                               
Kent, Dikeisha                                                                 
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:15.64  45th                          
                                                                               
Lawson, Andre                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.34  42nd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.36  60th                          
                                                                               
Lee, Dexter                                                                    
 No results                                                                    
                                                                               
Lee, Keniel                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.76  14th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.87  26th                          
                                                                               
Leslie, Ricardo                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.56  55th                          
                                                                               
Lewis, Teivoskie                                                               
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.90m   3rd                          
                                                                               
Marsh, Trevaughn                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.37  26th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.66  27th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 58
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     HERBERT MORRISON TECH. (HERB) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Martin, Venmar                                                                 
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:23.01  20th                          
                                                                               
Mathie, Jesse                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.14  73rd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:00.92  70th                          
                                                                               
Medley, Gavar                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:19.03  40th                          
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Mowat, Kevin                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.33  44th                          
                                                                               
Murray, Jermaine                                                               
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.28m  10th                          
 #63  Triple Jump CLUBS Men                                                    
                                                                               
Murray, Orrian                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Murray, Veron                                                                  
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         18.76  24th                          
                                                                               
Reid, Peter                                                                    
 No results                                                                    
                                                                               
Robinson, Andrew                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
Robinson, Dwight                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
Shakes, Howard                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.99  79th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.48  54th                          
                                                                               
Smith, Handel                                                                  
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Warren, Shevaughn                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
Whittiker, Jhamal                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       3:33.52   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 59
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        HOLY TRINITY HIGH (HOLY) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Corriah, Layshan                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.21  66th                          
                                                                               
Gorden, Carey                                                                  
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.28m   7th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.90m   6th                          
                                                                               
Gorden, Nickon                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.98  66th                          
                                                                               
Gordener, Lasselles                                                            
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.83 102nd                          
                                                                               
Henery, Christopher                                                            
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Jonas, Andre                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.91  23rd                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         15.24   3rd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:01.03  71st                          
                                                                               
Morrison, Cemar                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:00.63  67th                          
                                                                               
Newby, Tajh                                                                    
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:04.41  79th                          
                                                                               
Smart, Andre                                                                   
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         17.74  21st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 60
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         IMMACULATE HIGH (IMMA) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Becford, Tuliagenda                                                            
 No results                                                                    
                                                                               
Beckford, Rashida                                                              
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.60m   3rd                          
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         8.57m   8th                          
                                                                               
Broomfield, Robiann                                                            
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:52.42  22nd                          
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.49m   7th                          
                                                                               
Brown, Kristen                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.07  30th                          
                                                                               
Calnick, Janeille                                                              
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl            ND                                
 #46  Shot Put CLASS 2 15-16 Girl                                              
                                                                               
Campbell, Khadija                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.16   6th                          
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.49m   7th                          
                                                                               
Campbell, Tiffany                                                              
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:33.06   8th                          
                                                                               
Cousins, Shanique                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
Dawkins, Krystal                                                               
 #46  Shot Put CLASS 2 15-16 Girl                                              
                                                                               
Dunkley, Melissa-Kim                                                           
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.52m   6th                          
                                                                               
Elliott, Samantha                                                              
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.29   5th                          
                                                                               
Forbes, Rochelle                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.85  14th                          
                                                                               
Gordon-White, Dionne                                                           
 No results                                                                    
                                                                               
Grant, Terri-Ann                                                               
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         4.84m   6th                          
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir         1.65m   1st                          
                                                                               
Hope, Monique                                                                  
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         15.39  21st                          
                                                                               
Johnson, Shante                                                                
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         13.74  12th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 61
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         IMMACULATE HIGH (IMMA) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Latibeaudierre, Staci                                                          
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:47.25  17th                          
                                                                               
Latore, Jhanelle                                                               
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         17.62   5th                          
                                                                               
McLeod, Jhanelle                                                               
 #47  Triple Jump OPEN Girls             10.71m   4th                          
                                                                               
McLeod, Toni-Ann                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.85  32nd                          
                                                                               
Mitchell, Yanique                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.79  44th                          
                                                                               
Noelliste, Nicole                                                              
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:04.66   2nd                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         15.55   5th                          
                                                                               
Palmer, Leslie-Ann                                                             
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.30m   9th                          
                                                                               
Palmer, Neidrean                                                               
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         7.63m  15th                          
                                                                               
Robinson, Shantel                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.89  11th                          
                                                                               
Robinson, Tori                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.24  52nd                          
                                                                               
Shaw, Latoya                                                                   
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.17   6th                          
                                                                               
Smith, Sharelle                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.24  22nd                          
                                                                               
Thompson, Shanique                                                             
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:32.96   7th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:02.71   6th                          
                                                                               
Walker, Veleisha                                                               
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:51.64  21st                          
                                                                               
Wells, Andrene                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.59  25th                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         15.44   4th                          
                                                                               
Williams, Jodeen                                                               
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         12.70   8th                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.50m   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 62
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         IMMACULATE HIGH (IMMA) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #64  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:17.11   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 63
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                           IRWIN HIGH (IRWI) RESULTS                           
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 64
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          JAMAICA COLLEGE (JC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bennett, Teo                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.52  55th                          
                                                                               
Blair, Duran                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.51  53rd                          
                                                                               
Blair, Swayne                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.82  12th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         55.75  12th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.92m  13th                          
                                                                               
Cadogan, Troy                                                                  
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         16.42   9th                          
                                                                               
Clahara, Kimani                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.29  79th                          
                                                                               
Collins, Andre                                                                 
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         14.67   5th                          
                                                                               
Cooper, Ramon                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          55.47   4th                          
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy         1.90m   2nd                          
 #48  Triple Jump OPEN Boys              14.23m   3rd                          
                                                                               
DaCASTA, Waquar                                                                
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:03.36   1st                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         53.21   1st                          
                                                                               
Dickens, Simon                                                                 
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         14.62   4th                          
                                                                               
Dillworth, Jevoyan                                                             
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         17.07  12th                          
                                                                               
Folkes, Layan                                                                  
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:25.77   5th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.80m  11th                          
                                                                               
Grant, Earl                                                                    
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:09.26   2nd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         54.19   5th                          
                                                                               
Hall, David                                                                    
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         15.75   6th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.70m  24th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.65m   2nd                          
                                                                               
Hall, Derrick                                                                  
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         17.37  14th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.48m   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 65
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          JAMAICA COLLEGE (JC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Hall, Kenroy                                                                   
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:13.70  31st                          
                                                                               
Hayden, Brandon                                                                
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys        12.56m   5th                          
                                                                               
Heath, Tajmar                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.09  93rd                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.90m  16th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Hedman, Romaine                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy            NT                                
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.24  26th                          
                                                                               
Hemley, Mark                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.31  41st                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.57  11th                          
                                                                               
Jackson, Brian                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.58  35th                          
                                                                               
James, Diego                                                                   
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         16.35  11th                          
                                                                               
James, Jamal                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.49  52nd                          
                                                                               
James, Steven                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.93  19th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         14.85   6th                          
                                                                               
Johnson, Damion                                                                
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        14.24m   4th                          
                                                                               
Johnson, Huwayne                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.96  66th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.43  27th                          
                                                                               
Johnson, Jay                                                                   
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.31m  16th                          
                                                                               
Lewis, Hugh                                                                    
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.28  49th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         15.81   7th                          
                                                                               
McINNIS, Kwabena                                                               
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.02  28th                          
                                                                               
Mighdy, Sanjay                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.17  33rd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.87  17th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 66
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          JAMAICA COLLEGE (JC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Morrison, Bengallo                                                             
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:56.00   1st                          
                                                                               
Murray, Rushane                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:00.69  12th                          
                                                                               
Nelson, Anthony                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.59  59th                          
                                                                               
Pedir, Wayne                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:14.68   9th                          
                                                                               
Perkins, Rushane                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.73  10th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         55.69  11th                          
                                                                               
Phinn, Nicholas                                                                
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.42m   2nd                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Roberts, Cawayne                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.08  30th                          
                                                                               
Robinson, Kyle                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.65  33rd                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde            NH                                
                                                                               
Scott, Chad                                                                    
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.46  19th                          
                                                                               
Simpson, Darrel                                                                
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.25m  12th                          
                                                                               
Smith, Cavian                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:00.55  23rd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.93  20th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.98m  17th                          
                                                                               
Smith, Christopher                                                             
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         56.50  51st                          
                                                                               
Walker, Marvin                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.00  69th                          
                                                                               
Whyte, Joel                                                                    
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.75  38th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #50  4x400 M OPEN Boys                 3:21.38   3rd                          
 #67  4x800 M OPEN Boys                 8:22.59                                

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 67
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       JOHN MILLS ALL AGE (JOHN) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Barrett, Tavin                                                                 
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Billing, Donald                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            26.59 133rd                          
                                                                               
Brown, Dwayne                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:08.49  47th                          
                                                                               
Caldwell, Diana                                                                
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:15.65  46th                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.76  31st                          
                                                                               
Coote, Chantelle                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.83  45th                          
                                                                               
Cousins, Shawna-Kay                                                            
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:07.70  31st                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.36  26th                          
                                                                               
Crooks, Adrian                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.33  25th                          
                                                                               
Crosdale, Robion                                                               
 #61  200 M Run CLUBS Men                 24.39   7th                          
                                                                               
Gordon, Oshane                                                                 
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:29.06  29th                          
                                                                               
Jarrett, Dwayne                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:01.00  15th                          
 #57  400 M Run CLUBS Men                 52.04   7th                          
                                                                               
Lee, Javar                                                                     
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:42.36  38th                          
                                                                               
Lemmon, Olivia                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.42  47th                          
                                                                               
Lindsay, Nicholas                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.47  30th                          
                                                                               
Loza, Wayne                                                                    
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.60m   4th                          
                                                                               
Myles, Kaylia                                                                  
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:13.58  41st                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.77  65th                          
                                                                               
Plummer, Kurt                                                                  
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 68
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       JOHN MILLS ALL AGE (JOHN) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Reid, Shenelle                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.13  51st                          
                                                                               
Reynolds, Neil                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.91  16th                          
                                                                               
Richard, Owen                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.28  49th                          
                                                                               
Ritchie, Trevor                                                                
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.88m  17th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Scott, Ravaughn                                                                
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:10.96   4th                          
                                                                               
Thomas, Darren                                                                 
 #57  400 M Run CLUBS Men                 56.37   9th                          
                                                                               
Thomas, Thames                                                                 
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Treasure, Tonique                                                              
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.35m  10th                          
                                                                               
Walters, Chezroy                                                               
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.25m   5th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.60m   4th                          
                                                                               
Whyte, Daviadrey                                                               
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Williams, Davia                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.46  60th                          
                                                                               
Williams, Rashawn                                                              
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde            ND                                
                                                                               
Williams, Shauntell                                                            
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.74  26th                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.11  37th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 69
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         KINGSTON COLLEGE (KC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bailey, Shaquan                                                                
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.81m  20th                          
                                                                               
Barham, Oshane                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.37   7th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.85  24th                          
                                                                               
Berch, Rolando                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:04.71   6th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         49.74   1st                          
                                                                               
Blake, Paul                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.04  24th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.84  59th                          
                                                                               
Brown, Jovan                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         23.48   2nd                          
                                                                               
Campbell, Ryan                                                                 
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.70m  14th                          
                                                                               
Cephas, Danzeto                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:57.98   2nd                          
                                                                               
Folkes, Adrian                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         23.93   4th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         58.12  22nd                          
                                                                               
Hare, Andre                                                                    
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:23.27  21st                          
                                                                               
Henry, Kimarley                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.49  10th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.31  39th                          
                                                                               
Hunter, Darron                                                                 
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Jervis, Cawayne                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.43  17th                          
                                                                               
Letis, Kadeem                                                                  
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde            NT                                
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.81  13th                          
                                                                               
Miller, Marzel                                                                 
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.60m   4th                          
                                                                               
Peart, Andre                                                                   
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          56.37   7th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         14.28   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 70
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         KINGSTON COLLEGE (KC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Pickersgill, Andre                                                             
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:06.18  10th                          
                                                                               
Reid, Jonathan                                                                 
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.90m   2nd                          
                                                                               
Sayles, Steven                                                                 
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:30.26  10th                          
                                                                               
Simms, Matthew                                                                 
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.24m   8th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.90m   7th                          
                                                                               
Smith, Edward                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        13.25m   6th                          
                                                                               
Stewart, Keiron                                                                
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          54.77   3rd                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         14.20   1st                          
                                                                               
Stubbs, Jovaughn                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.47   9th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         53.39   2nd                          
                                                                               
Sutherland, Steven                                                             
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.60m   4th                          
                                                                               
Thomas, Antoneil                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.66  64th                          
                                                                               
Tyndale, Adrian                                                                
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                
                                                                               
Wallot, Rayon                                                                  
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.75m  13th                          
                                                                               
Williams, Jason                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.54  12th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.69  15th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.02m  14th                          
                                                                               
Wilson, Jerome                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         29.08 104th                          
                                                                               
Wilson, Keiton                                                                 
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        14.89m   2nd                          
                                                                               
Wilson, Lemmar                                                                 
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         56.25  14th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 71
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         KINGSTON COLLEGE (KC) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #50  4x400 M OPEN Boys                 3:18.41   1st                          
 #50  4x400 M OPEN Boys "B"             3:41.44   7th                          
 #67  4x800 M OPEN Boys                 8:20.77                                

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 72
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     LEWISVILLE HIGH SCHOOL (LEWI) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Baker, Ashad                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.87  16th                          
                                                                               
Blake, Kerron                                                                  
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:18.52  12th                          
                                                                               
Campbell, Oshane                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:23.56  45th                          
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            18:03.10  16th                          
                                                                               
Graham, Ramone                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.63 105th                          
                                                                               
Hibberts, Dwayne                                                               
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:15.99  11th                          
                                                                               
Laird, Kenique                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.70 111th                          
                                                                               
Madden, Marvin                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:50.14  58th                          
                                                                               
Morris, Jeneiva                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.85  62nd                          
                                                                               
Morris, Wayne                                                                  
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:30.41  31st                          
                                                                               
Remekie, Shamire                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            28.10 120th                          
                                                                               
Scott, Jermaine                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.81  59th                          
                                                                               
Watson, Stacey-Ann                                                             
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.93  34th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       3:52.50   5th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 73
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     MARCUS GARVEY TECHNICAL (MARC) RESULTS                    
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Coach, Rushaine                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.27  87th                          
                                                                               
Franklyn, Shaunakay                                                            
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.29  53rd                          
                                                                               
Haynes, Keron                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:30.69  52nd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:02.42  76th                          
                                                                               
Henry, Onton                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.29  39th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         56.17  49th                          
                                                                               
Henry, Russell                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:17.97  38th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.40m   4th                          
                                                                               
Hibbert, Robin                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.17  55th                          
                                                                               
Hiopia, Nigleal                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.95  70th                          
                                                                               
James, Merrica                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.46  23rd                          
                                                                               
Johnson, Jerome                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.50  62nd                          
                                                                               
Miller, Delroy                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:58.61  61st                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         57.76  55th                          
                                                                               
Myles, Omari                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:15.91  10th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         59.93  24th                          
                                                                               
Nash, Chadroy                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.94  63rd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:06.12  80th                          
                                                                               
Nation, Marlon                                                                 
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:28.91   7th                          
                                                                               
Newell, Shanicka                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.40  38th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.77  13th                          
                                                                               
Paisley, Racinel                                                               
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:35.74  10th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 74
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     MARCUS GARVEY TECHNICAL (MARC) RESULTS                    
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Scarlett, Shane                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:03.84  78th                          
                                                                               
Smith, Samay                                                                   
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.08  16th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 75
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        MEADOWBROOK HIGH (MEAD) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bogie, Janice                                                                  
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:05.19  18th                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.27  56th                          
                                                                               
Bowen, Shari                                                                   
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.85  62nd                          
                                                                               
Brown, Kamari                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.61 104th                          
                                                                               
Campbell, Jovanif                                                              
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.59  87th                          
                                                                               
Cummings, Joel                                                                 
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.35m  10th                          
                                                                               
Dunkley, Kadeem                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.83  59th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         5.18m   7th                          
                                                                               
Ellis-Stafford, Chadwick                                                       
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.91  89th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.85  40th                          
                                                                               
Ennis, Najaha                                                                  
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:27.74  49th                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         32.84  81st                          
                                                                               
Gayle, Tau                                                                     
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.24  72nd                          
                                                                               
Lunan, Vanessa                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.29  35th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.02   8th                          
                                                                               
Morris, Ahiyana                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           26.73   7th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.70   4th                          
                                                                               
Perry, Rohan                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:38.40  37th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.60m   4th                          
                                                                               
Richards, Franklin                                                             
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.29  39th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.84  33rd                          
                                                                               
Ricketts, Shanice                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.10  17th                          
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.57m   4th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 76
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        MEADOWBROOK HIGH (MEAD) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Stewart, Russell                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.39  48th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.85m   8th                          
                                                                               
Thompson, Graig                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         58.50  96th                          
                                                                               
Watkin, Avree                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.13  39th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 77
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                    MICO PRACTISING JNR HIGH (MICO) RESULTS                    
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Christie, Cleon                                                                
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:05.04  41st                          
                                                                               
Francis, Ackeem                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.24  97th                          
                                                                               
Lawrence, Craig                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         37.73 124th                          
                                                                               
Murphy, Tevin                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.03  69th                          
                                                                               
Phillips, Raheem                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         31.84 120th                          
                                                                               
Powell, Rushane                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         31.33 115th                          
                                                                               
Stephens, Keron                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.33  79th                          
                                                                               
Wilby, Raheem                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.13  73rd                          
                                                                               
Wright, Prince                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         31.55 118th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 78
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         MOBILE RESERVE (MOBI) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 79
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                            MONA HIGH (MONA) RESULTS                           
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 80
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        MONK STREET BOYS (MONK) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Ashmeade, Nickel                                                               
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         51.47  20th                          
                                                                               
Bailey, Clayon                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.64  15th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.73  30th                          
                                                                               
Bedward, Romaine                                                               
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.46m  13th                          
                                                                               
Blake, Yohan                                                                   
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         49.75   3rd                          
                                                                               
Bowen, Jermaine                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.79  22nd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.77  16th                          
                                                                               
Brown, Marvin                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:51.83  60th                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:29.56   9th                          
                                                                               
Brown, Trefton                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.34  74th                          
                                                                               
Byfield, Cristhoper                                                            
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.99  19th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         55.91  13th                          
                                                                               
Campbell, Romario                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.38  51st                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:00.73  25th                          
                                                                               
Daniels, Richard                                                               
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:23.81   4th                          
                                                                               
Denton, Micheal                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.10  20th                          
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:18.52  12th                          
                                                                               
Durran, Dennis                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.15  32nd                          
                                                                               
Edwards, Rory                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:44.24  55th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.67  14th                          
                                                                               
Findlay, Denzel                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.63  56th                          
                                                                               
Francis, Alex                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.41  81st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 81
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        MONK STREET BOYS (MONK) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Greenwood, Akeem                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:04.83  30th                          
                                                                               
Harriot, Orlando                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:06.00  38th                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:30.64  11th                          
                                                                               
Nevers, Adolphus                                                               
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         50.51  10th                          
                                                                               
O'Connor, Leevaughn                                                            
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:27.25  28th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.96  30th                          
                                                                               
Owens, Rodrick                                                                 
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         53.51   3rd                          
                                                                               
Richard, Andre                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.36  80th                          
                                                                               
Richard, Leerone                                                               
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:27.02  27th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         18.19  13th                          
                                                                               
Robinson, Jerome                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.21   7th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         51.60   4th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         2.55m  26th                          
                                                                               
Rose, Steven                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.69  58th                          
                                                                               
Thomas, Ricardo                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:13.47  30th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.46  11th                          
                                                                               
Thompson, David-Patric                                                         
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:02.18  31st                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.65m   2nd                          
                                                                               
Williams, Kemar                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.54  57th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.06  46th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 82
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         MORANT BAY HIGH (MORA) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Thajah                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         29.44 106th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         19.08  17th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.82m  19th                          
                                                                               
Barclay, Alex                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:03.45  30th                          
                                                                               
Benjamin, Carlington                                                           
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.99  67th                          
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.94m  11th                          
                                                                               
Bennett, Jowayne                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.19  34th                          
                                                                               
Blake, Jerlean                                                                 
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:32.62   6th                          
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           11:49.85   2nd                          
                                                                               
Cuthbert, Jodian                                                               
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         15.78  22nd                          
                                                                               
Ewart, Adian                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.17  33rd                          
                                                                               
Ferron, Felicia                                                                
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         18.97  23rd                          
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.45m   8th                          
                                                                               
Hayden, Ashantia                                                               
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         9.57m   3rd                          
                                                                               
Holgate, Horane                                                                
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         17.18  13th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.01m  15th                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.65m  15th                          
 #48  Triple Jump OPEN Boys              13.27m   7th                          
                                                                               
Johnson, Shawn                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:09.74  20th                          
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:53.47  12th                          
                                                                               
Johnson, Sue Ann                                                               
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:19.51  12th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:07.18  28th                          
                                                                               
Jones, Janene                                                                  
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         14.26  17th                          
                                                                               
Martin, Carlous                                                                
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:50.69  39th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 83
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         MORANT BAY HIGH (MORA) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Mason, Omar                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.50  52nd                          
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.26m  11th                          
                                                                               
Miller, Ryan                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:14.66   8th                          
                                                                               
Moore, Juwayne                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.42   8th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.76   4th                          
                                                                               
Muir, Andre                                                                    
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:00.41  21st                          
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.56 103rd                          
                                                                               
Newman, Natiesh                                                                
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir            NH                                
                                                                               
Parchment, Hansie                                                              
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          57.52  10th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.38  10th                          
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                
                                                                               
Pinnock, Horatio                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:09.68  18th                          
                                                                               
Powell, Orelta                                                                 
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.70  16th                          
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.40m   7th                          
                                                                               
Sobah, Tonique                                                                 
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.09   2nd                          
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.92m   1st                          
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.40m   7th                          
                                                                               
Swimmer, Dean                                                                  
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.84m   4th                          
                                                                               
Thomas, Oshane                                                                 
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.93m  12th                          
                                                                               
Williams, Damion                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.44  47th                          
                                                                               
Williams, Jodian                                                               
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         4.89m   5th                          
 #47  Triple Jump OPEN Girls             10.76m   3rd                          
                                                                               
Williams, Junior                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:20.27  41st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 84
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       NON POTEST STRIDERS (NONP) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Aljoe, James                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.46  29th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         17.62  11th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         57.04  18th                          
                                                                               
Buchanan, Jovaughn                                                             
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:03.79  35th                          
                                                                               
Clarke, Sheldon                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.36  44th                          
                                                                               
Dawson, Shawn                                                                  
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:22.22  18th                          
                                                                               
Dennis, Divonte                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.49  31st                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         57.35  20th                          
                                                                               
Edwards, Richard                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            27.44 134th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         58.22  94th                          
                                                                               
Grant, Keneil                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.91  37th                          
                                                                               
Hall, Shane                                                                    
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.92  68th                          
                                                                               
Nolan, Roshane                                                                 
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         59.00  64th                          
                                                                               
Powell, Dwayne                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.87 110th                          
                                                                               
Spencer, Jovan                                                                 
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.88  18th                          
                                                                               
Tam, Charles                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.96  65th                          
                                                                               
Williams, Daryl                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            26.41 131st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 85
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     NORTH COAST TRACK CLUB (NCTC) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Brown, Shantel                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Byfield, Saneasha                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
Coombs, Dwayne                                                                 
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Davis, Durran                                                                  
 #57  400 M Run CLUBS Men                 50.17   2nd                          
 #61  200 M Run CLUBS Men                 22.55   1st                          
                                                                               
Davis, Marcel                                                                  
 No results                                                                    
                                                                               
Forrest, Kemar                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Francis, Stanford                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
Graham, Chadwick                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
Green, Steve                                                                   
 No results                                                                    
                                                                               
James, Craig                                                                   
 No results                                                                    
                                                                               
James, Peter                                                                   
 No results                                                                    
                                                                               
Johnson, Damion                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Johnson, Marvin                                                                
 #61  200 M Run CLUBS Men                 23.99   5th                          
                                                                               
Johnson, Taffawee                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
Lawrence, Chadaine                                                             
 No results                                                                    
                                                                               
Marsh, Chevaugh                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Martin, Cassandra                                                              
 No results                                                                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 86
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     NORTH COAST TRACK CLUB (NCTC) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Martin, Melissa                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
McINTOSH, Keneisha                                                             
 No results                                                                    
                                                                               
Mills, Monique                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Moore, Roxanne                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Reeves, Shimeez                                                                
 #27  1,500 M Run CLASS 2 15-16 G                                              
                                                                               
Reeves, Suran                                                                  
 No results                                                                    
                                                                               
Royes, Andre                                                                   
 No results                                                                    
                                                                               
Smith, Fayon                                                                   
 No results                                                                    
                                                                               
Tracey, Rando                                                                  
 No results                                                                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 87
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          OBERLIN HIGH (OBER) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bailey, Delanie                                                                
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:53.74  18th                          
                                                                               
Bank, Max                                                                      
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.95  64th                          
                                                                               
Bowen, Christina                                                               
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         18.84  10th                          
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir         1.40m   6th                          
                                                                               
Bryant, Oshae                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        12.57m   9th                          
                                                                               
Burke, Romaine                                                                 
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.17m  14th                          
                                                                               
Campbell, Revalee                                                              
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:44.44  16th                          
                                                                               
Crooks, Trace                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:02.02  25th                          
                                                                               
Cunan, Daniel                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.05  27th                          
                                                                               
Dixon, Ricardo                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:59.41   8th                          
                                                                               
Earlington, Oshane                                                             
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy            NT                                
                                                                               
Fielding, Satina                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.84  61st                          
                                                                               
Givans, Nigel                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.60  55th                          
                                                                               
Grant, Jeffery                                                                 
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:20.23  16th                          
                                                                               
Gray, Oneil                                                                    
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:17.95  37th                          
                                                                               
Harvey, Erick                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:10.03  53rd                          
                                                                               
Henry, Rochelle                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.92  45th                          
                                                                               
Holding, Richard                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:07.02  12th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 88
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          OBERLIN HIGH (OBER) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Howard, Samara                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.11  65th                          
                                                                               
Kerr, Steven                                                                   
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          58.44  14th                          
                                                                               
King, Shawn                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.84  15th                          
                                                                               
Kitson, Shantelle                                                              
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           27.85  18th                          
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir         4.88m   4th                          
                                                                               
Lewis, Andrai                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:04.56  28th                          
                                                                               
McKAY, Tasha                                                                   
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:31.19   5th                          
                                                                               
Mingoes, Carlos                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.92  94th                          
                                                                               
Nelson, Orane                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.26 107th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Northover, Phileshia                                                           
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           26.69   6th                          
                                                                               
Powell, Latoya                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.21  35th                          
                                                                               
Reid, Keddo                                                                    
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.56 109th                          
                                                                               
Scott, Jermaine                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:05.49  35th                          
                                                                               
Slater, Kemberly                                                               
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       3:01.30   9th                          
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         19.14   8th                          
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.40m   7th                          
                                                                               
Smith, Rayon                                                                   
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:44.74  10th                          
                                                                               
Spencer, Kadian                                                                
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:40.22   6th                          
                                                                               
Strachan, Romian                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.54  54th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.63m  23rd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 89
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          OBERLIN HIGH (OBER) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Thompson, Samantha                                                             
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           30.22  47th                          
                                                                               
Tullcok, Lenox                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:50.53  59th                          
                                                                               
Waldron, Jody                                                                  
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:27.82   1st                          
                                                                               
Walters, Francine                                                              
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:49.28  19th                          
                                                                               
Whyte, Dalton                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.42  83rd                          
                                                                               
Williams, Shavar                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.64  61st                          
                                                                               
Yates, Alecia                                                                  
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:14.85  11th                          
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.48  24th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 90
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      PORTMORE COMM. COLL. (PORT) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Alride, Rohan                                                                  
 #61  200 M Run CLUBS Men                 23.72   3rd                          
                                                                               
Chambers, Marlon                                                               
 #61  200 M Run CLUBS Men                 24.72   8th                          
                                                                               
Dennis, Dwayne                                                                 
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          57.57  11th                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:59.95  10th                          
                                                                               
Lewers, Orrel                                                                  
 #61  200 M Run CLUBS Men                 24.00   6th                          
                                                                               
Lewis, Leon                                                                    
 #61  200 M Run CLUBS Men                 25.34   9th                          
                                                                               
Myers, Damion                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          58.17  13th                          
 #57  400 M Run CLUBS Men                 50.64   4th                          
                                                                               
Osbourne, Khorie                                                               
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            18:14.00  18th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 91
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       RED HILLS ALL  AGE (REDH) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Banks, Camesha                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.35  70th                          
                                                                               
Beech, Jerome                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         30.08 111th                          
                                                                               
Brown, Freco                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         29.37 105th                          
                                                                               
Cain, Shamar                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         29.71 108th                          
                                                                               
Cousins, Carlton                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.01  41st                          
                                                                               
Creary, Ishiwawa                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         31.74  73rd                          
                                                                               
Edwards, Marlene                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           36.14  86th                          
                                                                               
Freeman, Deyonisha                                                             
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.79  67th                          
                                                                               
Getfield, Natasha                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         31.96  75th                          
                                                                               
Hall, Dana                                                                     
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:54.99  24th                          
                                                                               
Henry, Regina                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         32.09  77th                          
                                                                               
Maxwell, Latanya                                                               
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:43.40  13th                          
                                                                               
Nelson, Donya                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.60  59th                          
                                                                               
Nelson, Shamari                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            27.26 117th                          
                                                                               
Rose, Nickesha                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.20  34th                          
                                                                               
Samuels, Kayann                                                                
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:38.44  31st                          
                                                                               
Samuels, Shanard                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         33.43 122nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 92
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       RED HILLS ALL  AGE (REDH) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Sutherland, Sheldon                                                            
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         30.01 109th                          
                                                                               
Walker, Tashana                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           31.03  76th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 93
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          SEAFORTH HIGH (SEAF) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Asbourne, Allen                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         58.41  95th                          
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            16:38.64   2nd                          
                                                                               
Baxter, Trudy-Ann                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.03  29th                          
                                                                               
Blake, Monique                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.62  42nd                          
                                                                               
Brown, Traceyann                                                               
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       3:13.63  10th                          
                                                                               
Dell, Denroy                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.28  78th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:10.99  45th                          
                                                                               
Duckett, Vinton                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.95  77th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:02.95 113th                          
                                                                               
Francis, Monique                                                               
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:04.79  27th                          
                                                                               
Gordon, Chantell                                                               
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           12:41.41   8th                          
                                                                               
Graham, Nioka                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.94  75th                          
                                                                               
Gray, Camille                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           31.60  79th                          
                                                                               
Grossett, Evaughn                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.33  79th                          
                                                                               
Hamilton, Chadrick                                                             
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.52  54th                          
                                                                               
Harrison, Khamoy                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.63 128th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:11.19 119th                          
                                                                               
Jackson, Lucien                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.45  44th                          
                                                                               
Johnson, Narria                                                                
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:08.37  33rd                          
                                                                               
Lee, Easton                                                                    
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.18 122nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 94
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          SEAFORTH HIGH (SEAF) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Lennon, Anneka                                                                 
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           27.88  19th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:19.22  15th                          
                                                                               
Lewies, Lordian                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:26.86  48th                          
                                                                               
Lewis, Georgia                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           35.39  85th                          
                                                                               
Lewis, Norrisa                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           30.67  49th                          
                                                                               
Morgan, Donya                                                                  
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           30.77  27th                          
                                                                               
Murray, Seon                                                                   
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.69  79th                          
                                                                               
Segree, Rennae                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           30.93  52nd                          
                                                                               
Tugman, Shantala                                                               
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:26.65  48th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 95
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         ST. ANDREW HIGH (STAN) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Adams, Tiffany                                                                 
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.55m   4th                          
                                                                               
Anderson, Jeanel                                                               
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         8.26m  13th                          
                                                                               
Clarke, Tyffani                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.84  37th                          
                                                                               
Cole, Michelle                                                                 
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         12.64   7th                          
                                                                               
Collie, Shauna-Kay                                                             
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.99  30th                          
                                                                               
Darrell, Renee                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.54  27th                          
                                                                               
Edwards, Nicolia                                                               
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:32.34   6th                          
                                                                               
Fisher, Kalia                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.02  13th                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         21.20  11th                          
                                                                               
Fletcher, Shanice                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.46   9th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         13.60  12th                          
                                                                               
Gordon, Omealla                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         26.68   5th                          
                                                                               
Grant, Hayley                                                                  
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:13.51  10th                          
                                                                               
James, Olivia                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         26.07   2nd                          
                                                                               
Johnson, Janet                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.69  43rd                          
                                                                               
Laidley, Kathie-Lee                                                            
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.60m   1st                          
                                                                               
Lee, Shanice                                                                   
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.76m   2nd                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.55m   1st                          
                                                                               
Mitchell, Danelia                                                              
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         8.26m  13th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 96
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         ST. ANDREW HIGH (STAN) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Montaque, Chelsea                                                              
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         12.34   4th                          
                                                                               
Nelson, Damarah                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.69  22nd                          
                                                                               
Newbhard, Annalesie                                                            
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl        10.93m   1st                          
                                                                               
Reid, Rusheen                                                                  
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         11.16   1st                          
                                                                               
Riley, Tashana                                                                 
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:34.98   8th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.38  11th                          
                                                                               
Robinson, Yanique                                                              
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.78  27th                          
                                                                               
Sampson, Wendean                                                               
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:02.44  26th                          
                                                                               
Shaw, Denneil                                                                  
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         5.13m   3rd                          
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir         1.40m   6th                          
                                                                               
Smith, Jody                                                                    
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         4.79m   9th                          
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir         1.45m   4th                          
                                                                               
Stewart, Kristen                                                               
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           27.00  13th                          
                                                                               
Vanhorne, Shari                                                                
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl            ND                                
                                                                               
Waugh, Dicoda                                                                  
 #47  Triple Jump OPEN Girls             10.56m   5th                          
                                                                               
Williams, Georgia                                                              
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.40m   5th                          
                                                                               
Williams, Monique                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.74   9th                          
                                                                               
Willis, Todea-Kay                                                              
 #47  Triple Jump OPEN Girls             10.87m   2nd                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #64  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:25.84   3rd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 97
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       ST. CATHERINE HIGH (STCA) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Andreen                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.44  17th                          
                                                                               
Campbell, Glendon                                                              
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         56.75  86th                          
                                                                               
Campbell, Odane                                                                
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:06.32 116th                          
                                                                               
Davis, Shenelle                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         31.23  72nd                          
                                                                               
Davis, Yanique                                                                 
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:43.63  14th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.37  10th                          
                                                                               
Douglas, Alexia                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.41  71st                          
                                                                               
Francis, Latisha                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.24  22nd                          
                                                                               
Gardener, Derrol                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.27  77th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.13  58th                          
                                                                               
Green, Amanda                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.11  18th                          
                                                                               
Henry, Talkesh                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.99  36th                          
                                                                               
Issacs, Shantel                                                                
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:08.16  29th                          
                                                                               
Jones, Tashika                                                                 
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       3:05.91  28th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:10.76  36th                          
                                                                               
King, Saddechy                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.17  75th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                
                                                                               
Nelson, Stehany                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.22  67th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         15.06  18th                          
                                                                               
Reid, Richard                                                                  
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:00.72  68th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy            ND                                

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 98
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       ST. CATHERINE HIGH (STCA) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Richards, Ladonna                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.23  13th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.11   3rd                          
                                                                               
Rowe, Stacy Ann                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.98  35th                          
                                                                               
Watson, Ornelia                                                                
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl            ND                                
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #64  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:53.14   6th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                  Page 99
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       ST. GEORGES COLLEGE (STGE) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Absolom, Kemaki                                                                
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         6.42m   3rd                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.95m   1st                          
                                                                               
Bennette, Sigmond                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.87 110th                          
                                                                               
Blissett, Allan                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.57  86th                          
                                                                               
Cameron, Michael                                                               
 #43  Shot Put CLASS 2 15-16 Boys        14.75m   1st                          
                                                                               
Edwards, Rushane                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.97 117th                          
                                                                               
Ffyfe, Jermaine                                                                
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:12.61   7th                          
                                                                               
Mitchell, Darion                                                               
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.96  47th                          
                                                                               
Nelson, Ransford                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.23  35th                          
                                                                               
Richards, Odane                                                                
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        14.46m   3rd                          
                                                                               
Robinson, Chadane                                                              
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.81  59th                          
                                                                               
Thomas, Dewayne                                                                
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.78m  21st                          
                                                                               
Williams, Nico                                                                 
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:25.55  26th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 100
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         ST. HUGHS HIGH (STHU) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Benjamin, Shameka                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           31.11  53rd                          
                                                                               
Bernard, Candicea                                                              
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl        10.37m   2nd                          
                                                                               
Blake, Kidesha                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.99  71st                          
                                                                               
Brown, Asheka                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.26  68th                          
                                                                               
Bruce, Tray                                                                    
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           29.40  26th                          
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         18.67   7th                          
                                                                               
Christie, Kera                                                                 
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           28.07  20th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:04.63   9th                          
                                                                               
Douglas, Ottilie                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           25.78   2nd                          
                                                                               
Hall, Shaneka                                                                  
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         14.91   1st                          
                                                                               
Heppel, Kristina                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.68  43rd                          
                                                                               
Morris, Shanique                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
Salmon, Roxcine                                                                
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:30.94   5th                          
                                                                               
Vassell, Micara                                                                
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         8.52m  10th                          
                                                                               
Williams, Kimberly                                                             
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:33.45   9th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:05.17  12th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 101
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          ST. JAGO BOYS (STJA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Baker, MACHEL                                                                  
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.90m   3rd                          
                                                                               
Brown, Shane                                                                   
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.75m  22nd                          
                                                                               
Campbell, Shemaine                                                             
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.92m  13th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde            NH                                
                                                                               
Carter, Cushane                                                                
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:16.90  62nd                          
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.17m  14th                          
                                                                               
Clarke, Oneil                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.54 101st                          
                                                                               
Constant, Romario                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         25.91  37th                          
                                                                               
Daley, Sanjay                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.94 103rd                          
                                                                               
Davis, Calvin                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:05.46   7th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         52.84  10th                          
                                                                               
Davis, Ricky                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:20.19  15th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.73  28th                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Ellis, Courtney                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.20  95th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         17.94  12th                          
                                                                               
Evans, Khaldon                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:02.10  22nd                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:26.43   6th                          
                                                                               
Francis, Shamar                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:23.33  44th                          
                                                                               
Goffe, Orain                                                                   
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy            NH                                
                                                                               
Grant, Dwayne                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                
                                                                               
Hill, Travoy                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:23.77  23rd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:08.22  44th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 102
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          ST. JAGO BOYS (STJA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Hill, Travoy                                                                   
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde            NH                                
                                                                               
Hylton, Riker                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:01.78  18th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:00.92 105th                          
                                                                               
McLEGGON, Orain                                                                
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          59.19  16th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         16.08   8th                          
                                                                               
Nelson, Ramon                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys        11.96m  11th                          
                                                                               
O'Connor, Jason                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.04  92nd                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         19.83  20th                          
                                                                               
Odain, Lewis                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:31.10  32nd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:07.12  41st                          
                                                                               
Owens, Stefan                                                                  
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         18.80  16th                          
                                                                               
Palmer, Canigga                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys               NT                                
                                                                               
Palmer, Lindel                                                                 
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.45m   7th                          
                                                                               
Richards, Adrian                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:07.74  44th                          
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:34.45  12th                          
                                                                               
Rose, Germaine                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:05.12  32nd                          
                                                                               
Rose, Kenrick                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.23 123rd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         53.12  47th                          
                                                                               
Samuels, Gavin                                                                 
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            24.58  56th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.98  34th                          
                                                                               
Small, Joseph                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:02.29  28th                          
                                                                               
Trail, Donavon                                                                 
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          58.74  15th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 103
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          ST. JAGO BOYS (STJA) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Walsh, Andre                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.35  47th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.31   9th                          
                                                                               
White, Keith                                                                   
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:33.33  34th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.26  39th                          
                                                                               
Witter, Rhojel                                                                 
 #30  1,500 M Run CLASS 1 17-19 B       4:22.42   3rd                          
                                                                               
Wright, Kevvan                                                                 
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.92m  13th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 104
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         ST. JAGO GIRLS (STJG) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Allen, Nicola                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.74  30th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         12.39   5th                          
                                                                               
Anderson, Rochelle                                                             
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.51  18th                          
                                                                               
Baker, Taneisha                                                                
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.48   8th                          
                                                                               
Bennett, Jevene                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           26.62   5th                          
                                                                               
Boreland, Roshane                                                              
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:26.89   2nd                          
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:12.09   4th                          
                                                                               
Bryan, Tanya                                                                   
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.19   4th                          
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.90m   2nd                          
                                                                               
Clarke, Taneisha                                                               
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         4.80m   8th                          
                                                                               
Collier, Tanya                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           26.30   3rd                          
                                                                               
Dawkins, Ichama                                                                
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         16.61   3rd                          
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.55m   4th                          
                                                                               
Daye, Janique                                                                  
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir         59.13   3rd                          
                                                                               
Francis, Shenelle                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.63  28th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         11.97   3rd                          
                                                                               
Francis, Tashana                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.35  19th                          
                                                                               
Graham, Cherissa                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.17  34th                          
                                                                               
Grant, Abigail                                                                 
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:28.08   2nd                          
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:11.17   3rd                          
                                                                               
Hamilton, Petagaye                                                             
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:24.38   1st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 105
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         ST. JAGO GIRLS (STJG) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Haye, Kadeja                                                                   
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.33  25th                          
                                                                               
Haye, Yanique                                                                  
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir         57.76   1st                          
                                                                               
Henry, Keyanda                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.22   8th                          
                                                                               
James, Annakaye                                                                
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.00   1st                          
                                                                               
Johnson, Janeel                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.11  37th                          
                                                                               
King, Latoya                                                                   
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           25.19   1st                          
                                                                               
Lee, Shantoya                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.01   9th                          
                                                                               
Martin, Yoneice                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.36   5th                          
                                                                               
Matthias, Marsha                                                               
 #38  High Jump CLASS 1 17-19 Gir         1.65m   2nd                          
                                                                               
Matthias, Sashakaye                                                            
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.11   5th                          
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir         5.41m   1st                          
                                                                               
McCARTHY, Chrisdale                                                            
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         11.42   2nd                          
                                                                               
Ogbourne, Melissa                                                              
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir         5.32m   2nd                          
                                                                               
Prince, Shaulene                                                               
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.78m   1st                          
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.35m   7th                          
                                                                               
Rose, Yanique                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.12  32nd                          
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:27.13   2nd                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.88   5th                          
                                                                               
Scarlette, Samantha                                                            
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         12.61   7th                          
                                                                               
Smikle, Shanique                                                               
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir         57.18   1st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 106
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         ST. JAGO GIRLS (STJG) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Thompson, Kavanja                                                              
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.45m   5th                          
                                                                               
Walker, Candice                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.15  17th                          
                                                                               
Woodburn, Samantha                                                             
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         59.01   1st                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #49  4x400 M OPEN Girls                3:54.69   1st                          
 #64  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:14.70   1st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 107
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                     ST. MARY TECHNICAL HIGH (STMA) RESULTS                    
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Hutchinson, Jahmika                                                            
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:05.46  33rd                          
                                                                               
Latouche, Donnavon                                                             
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.93  74th                          
                                                                               
McINTOUCHE, Romaine                                                            
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.26  76th                          
                                                                               
Thomas, Peter                                                                  
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.12  72nd                          
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:09.66  17th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 108
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                    ST. THOMAS TECHNICAL HIGH (STTH) RESULTS                   
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Brown, Nigel                                                                   
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                
 #48  Triple Jump OPEN Boys                  ND                                
                                                                               
Chisolm, Rishaun                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:21.26  42nd                          
                                                                               
Dixon, Mark                                                                    
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.92  68th                          
                                                                               
Downer, Rashane                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.05  42nd                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:06.69  41st                          
                                                                               
Flemming, Tamaisha                                                             
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:32.64   7th                          
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           13:24.04  10th                          
                                                                               
Grant, Marlon                                                                  
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:52.00  11th                          
                                                                               
Harris, Mickesha                                                               
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           25.87   2nd                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir         57.94   2nd                          
                                                                               
Hill, Mickel                                                                   
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         27.95  90th                          
                                                                               
Hill, Sharifah                                                                 
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl            ND                                
                                                                               
Jeffery, Jamala                                                                
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:25.33  24th                          
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            18:01.60  15th                          
                                                                               
McKOY, Chantel                                                                 
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:20.71  13th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.57  15th                          
                                                                               
McKOY, Kadian                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.19  40th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         14.08  16th                          
                                                                               
Murray, Lance                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.78  71st                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         58.82  99th                          
                                                                               
Reids, Monique                                                                 
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:11.12   7th                          
                                                                               
Richardson, Tanya                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.08  53rd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 109
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                    ST. THOMAS TECHNICAL HIGH (STTH) RESULTS                   
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Richardson, Tanya                                                              
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         16.15  24th                          
                                                                               
Russel, Carrie                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           25.92   3rd                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:00.42   5th                          
                                                                               
Sally, Sheldon                                                                 
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                
                                                                               
Speids, Shantelle                                                              
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         17.80   9th                          
                                                                               
Starling, Jodyne                                                               
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:34.56   4th                          
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           12:35.16   7th                          
                                                                               
Thompson, Shakara                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         32.66  80th                          
                                                                               
Turner, Dwayne                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.87 110th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         57.04  88th                          
                                                                               
Walcott, Oshane                                                                
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.87  14th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 110
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          TARRANT HIGH (TARR) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Aarons, Shauna-Kay                                                             
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:50.58  17th                          
                                                                               
Clarke, Bettina                                                                
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:48.01  18th                          
                                                                               
Clarke, Shereida                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls              NT                                
                                                                               
Clue, Tamaine                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.89  47th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:12.03  39th                          
                                                                               
Graham, Roxanna                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.75  60th                          
                                                                               
Haase, Jomo                                                                    
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.96 114th                          
                                                                               
Malcolm, Rasheen                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.36  54th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.92  17th                          
                                                                               
Marrett, Shannikia                                                             
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.11  54th                          
                                                                               
McKENZIIE, Govani                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.94 116th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.80  41st                          
                                                                               
Parker, Charnell                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         33.18  83rd                          
                                                                               
Richards, Joshua                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.76 107th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.68  77th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 111
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        THE QUEENS SCHOOL (QUEE) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bailey, Amanda                                                                 
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:06.19   4th                          
                                                                               
Brown, Shaneka                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.42  72nd                          
                                                                               
Cameron, Vanessa                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         31.89  74th                          
                                                                               
Campbell, Latoya                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.55   7th                          
                                                                               
Carly, Kimone                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         37.27  85th                          
                                                                               
Cartillo, Nostalgia                                                            
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.37  58th                          
                                                                               
Clarke, Kyjah                                                                  
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.31  37th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:05.29  19th                          
                                                                               
Craig, Cherika                                                                 
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:11.25   8th                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.45  48th                          
                                                                               
Daley, Trisha                                                                  
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.85  11th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:03.55   7th                          
                                                                               
Danville, Kearoh                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.06  14th                          
                                                                               
Darwin, Jheanelle                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           30.53  48th                          
                                                                               
Dawkins, Tina                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.41  59th                          
                                                                               
Dunoon, Tereca                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.30  46th                          
                                                                               
Edwards, Terry                                                                 
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.54  20th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:07.64  29th                          
                                                                               
Ewers, Donya                                                                   
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.55  49th                          
                                                                               
Gilbert, Deandra                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.08  16th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:06.93  14th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 112
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        THE QUEENS SCHOOL (QUEE) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Henry, Zalena                                                                  
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           28.13  21st                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:07.31  13th                          
                                                                               
Lewis, Anna-Kay                                                                
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.38  23rd                          
                                                                               
Marand, Danielle                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.28  36th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:06.64  13th                          
                                                                               
McLARTY, Renee                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.72  13th                          
                                                                               
Miller, Shanique                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.70  23rd                          
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:39.30  10th                          
                                                                               
Moore, Kayseann                                                                
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           29.21  25th                          
                                                                               
Morgan, Shanice                                                                
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.34  57th                          
                                                                               
Reid, Kenesha                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.33   4th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir         59.68   3rd                          
                                                                               
Reid, Renae                                                                    
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.01   4th                          
 #17  100 M Low Hurdles CLASS 1 1         15.96   2nd                          
                                                                               
Roye, Shanique                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.88  33rd                          
                                                                               
Shirley, Shantele                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.61  41st                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.67  25th                          
                                                                               
Smith, Sasha-Gaye                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.82  28th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:11.69  17th                          
                                                                               
Sykes, Shenae                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.83  68th                          
                                                                               
Thompson, Sherice                                                              
 #1   400 M Int Hurdles OPEN Wome       1:08.15   5th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:02.18   6th                          
                                                                               
Thyme, Sashana                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.25  43rd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 113
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                        THE QUEENS SCHOOL (QUEE) RESULTS                       
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Williams, Danielle                                                             
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           26.58   4th                          
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         16.63  21st                          
                                                                               
Williams, Tashana                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.23  13th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:08.16  32nd                          
                                                                               
Wisdom, Lakisha                                                                
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           27.26  14th                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #49  4x400 M OPEN Girls                4:02.82   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 114
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         TITCHFIELD HIGH (TITC) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Anderson, Chadwin                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         30.96 114th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         27.84  25th                          
                                                                               
Anderson, Kerise                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           30.92  51st                          
                                                                               
Brown, Kevon                                                                   
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:13.88  35th                          
                                                                               
Brown, Omar                                                                    
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:08.40  33rd                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:06.49  40th                          
                                                                               
Brown, Rasheen                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           31.39  56th                          
                                                                               
Bryan, Richard                                                                 
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.82  65th                          
                                                                               
Burke, Carniella                                                               
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.44  22nd                          
                                                                               
Chambers, Krista-Gaye                                                          
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.69  50th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         14.96  20th                          
                                                                               
Dowie, Danielle                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.85  25th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:01.33   3rd                          
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.66m   4th                          
                                                                               
Dyer, Clifton                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.25 105th                          
                                                                               
Holliday, Kendon                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.17 121st                          
                                                                               
Keating, Santana                                                               
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         15.34  19th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:15.30  44th                          
                                                                               
Martindale, Byron                                                              
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.06  98th                          
                                                                               
McANNUFF, Christina                                                            
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         19.00  25th                          
                                                                               
Panton, Kemar                                                                  
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 115
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                         TITCHFIELD HIGH (TITC) RESULTS                        
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Patterson, Javian                                                              
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:02.26  27th                          
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.71  67th                          
                                                                               
Pink, Adam                                                                     
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.88  93rd                          
                                                                               
Popley, Stacy-Ann                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           29.55  57th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:06.43  24th                          
                                                                               
Powell, Chavine                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           29.11  39th                          
                                                                               
Scott, Andrew                                                                  
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         20.50  19th                          
                                                                               
Tryrell, Kemado                                                                
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men        1:01.44  24th                          
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            22.94  20th                          
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.93m   2nd                          
                                                                               
Vidal, Kasanthia                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.90  26th                          
                                                                               
Wallace, Jonnoi                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.72  90th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         21.46  24th                          
                                                                               
Williams, Richard                                                              
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         21.45  23rd                          
                                                                               
Wilson, Blake                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.66  64th                          
                                                                               
Wright, Stephen                                                                
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            17:12.17   4th                          
                                                                               
Young, Rylan                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.41  81st                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #64  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       5:00.65   7th                          
 #65  1,600 Mtr Sprint Medley OPE       4:07.08   6th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 116
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                           TIVOLI HIGH (TIVO) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Bernard, Novelene                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           31.34  78th                          
                                                                               
Henry, Orlando                                                                 
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.28  88th                          
                                                                               
James, Roshaine                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.24  97th                          
                                                                               
Stewart, Sheldon                                                               
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:35.86  35th                          
                                                                               
Stewart, Tarrick                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            25.84 129th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 117
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                            UNATTACHED (UNA) RESULTS                           
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Edwards, Ricardo                                                               
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:00.29  11th                          
 #57  400 M Run CLUBS Men                 51.71   6th                          
                                                                               
Francis, Jerome                                                                
 #57  400 M Run CLUBS Men                 50.11   1st                          
                                                                               
Geddes, Kedire                                                                 
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           25.87   2nd                          
                                                                               
Gutzmore, Andrew                                                               
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            16:52.59   3rd                          
                                                                               
Johnson, Wayne                                                                 
 #57  400 M Run CLUBS Men                 52.09   8th                          
                                                                               
Whynn, Jason                                                                   
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:13.87  57th                          
                                                                               
Willaims, Kimberly                                                             
 #47  Triple Jump OPEN Girls             12.75m   1st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 118
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                               UWI (UWI) RESULTS                               
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Archibald, Shanna-Lee                                                          
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.89  12th                          
                                                                               
Brown, Tashoy                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:09.28  50th                          
                                                                               
Clarke, Raymond                                                                
 #61  200 M Run CLUBS Men                 23.94   4th                          
                                                                               
Lekhutile, Thatayaone                                                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:07.90  45th                          
                                                                               
Richards, Cherine                                                              
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           27.31  15th                          
                                                                               
Robinson, Richard                                                              
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:59.16   6th                          
 #57  400 M Run CLUBS Men                 51.44   5th                          
                                                                               
Thomas, Mellesha                                                               
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:08.27   2nd                          
                                                                               
Walford, Kemel                                                                 
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:14.11  58th                          
                                                                               
Wallace, Tordelli                                                              
 #61  200 M Run CLUBS Men                 23.43   2nd                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 119
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          VAUXHALL HIGH (VAUX) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Brown, Glendon                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Brown, Isheka                                                                  
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:03.48  10th                          
 #27  1,500 M Run CLASS 2 15-16 G                                              
 #29  1,500 M Run CLASS 1 17-19 G       5:17.71   5th                          
                                                                               
Chambers, Aderia                                                               
 #52  200 M S.OLYMP Women                                                      
                                                                               
Chisholm, Andre                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.69  18th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         54.26  24th                          
                                                                               
Cohen, Akeem                                                                   
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            23.65  16th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         55.35  42nd                          
                                                                               
Crawford, Orville                                                              
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:10.87  55th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         56.42  84th                          
                                                                               
Damone, Allen                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            27.05 115th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:02.72  77th                          
                                                                               
Deacon, Rochelle                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           32.17  80th                          
 #52  200 M S.OLYMP Women                                                      
                                                                               
Hudson, Latoya                                                                 
 #52  200 M S.OLYMP Women                                                      
                                                                               
Johnson, Sasha Gaye                                                            
 #7   200 M CLASS 1 17-19 Girls           26.56  10th                          
 #21  400 M Run CLASS 1 17-19 Gir       1:01.73   5th                          
                                                                               
Lawrence, Philip                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            26.06  98th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:00.56  66th                          
                                                                               
Maize, Shanique                                                                
 #52  200 M S.OLYMP Women                                                      
                                                                               
McGregor, Jason                                                                
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
McKenzie, Andre                                                                
 No results                                                                    

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 120
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          VAUXHALL HIGH (VAUX) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
McLean, Andre                                                                  
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys               NT                                
                                                                               
McMaster, Chantau                                                              
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           26.90   8th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.92  16th                          
 #58  400 M Run OPEN Women                                                     
                                                                               
Merritt, Shantae                                                               
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.90  26th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.91  15th                          
                                                                               
Morriss, Dushane                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            28.44 135th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:05.60 115th                          
                                                                               
Nelson, Shakra                                                                 
 No results                                                                    
                                                                               
Patterson, Dave                                                                
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:08.98  83rd                          
                                                                               
Phinn, Derron                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:12.21  56th                          
                                                                               
Pinnock, Nicholas                                                              
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.49  99th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         54.69  64th                          
                                                                               
Redwood, Jodaine                                                               
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            27.19 116th                          
 #33  Long Jump CLASS 2 15-16 Boy         5.61m  24th                          
                                                                               
Salmon, Ashley                                                                 
 #52  200 M S.OLYMP Women                                                      
                                                                               
Simpson, Kamoy                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         26.24  46th                          
                                                                               
St. John, Andre                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Taylor, Mortimer                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:10.95  24th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         16.34  10th                          
 #28  1,500 M Run CLASS 2 15-16 B                                              
                                                                               
Thomas, Adean                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         29.97  51st                          
 #52  200 M S.OLYMP Women                                                      

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 121
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          VAUXHALL HIGH (VAUX) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Turner, Shevil                                                                 
 #52  200 M S.OLYMP Women                                                      
                                                                               
Wilks, Juvanugh                                                                
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            27.64 119th                          
                                                                               
Williams, Ruchelle                                                             
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.13  32nd                          
                                                                               
 ===== RELAY SUMMARY =====                                                     
 #49  4x400 M OPEN Girls                4:28.91   3rd                          
 #50  4x400 M OPEN Boys                 3:47.13   8th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 122
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                      WINCHESTER TRACK CLUB (WINC) RESULTS                     
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Fyffe, Lexis                                                                   
 #48  Triple Jump OPEN Boys              13.45m   6th                          
                                                                               
Reid, Damian                                                                   
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          55.78   6th                          
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:06.44  39th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.90  16th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 123
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          WOLMERS BOYS (WOLB) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Allen, Andre                                                                   
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde            ND                                
                                                                               
Allen, Kevaughn                                                                
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.00   5th                          
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.36   2nd                          
                                                                               
Ashley, Duval                                                                  
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:09.34   3rd                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         54.82   7th                          
                                                                               
Bailey, Ramone                                                                 
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.85m   8th                          
                                                                               
Brown, Andre                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.34  46th                          
 #10  800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:29.48  30th                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         52.52  34th                          
                                                                               
Edwards, Shannan                                                               
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:12.07  27th                          
                                                                               
Elliott, Akeem                                                                 
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.63m   5th                          
                                                                               
Extol, Dwayne                                                                  
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:05.70   9th                          
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         15.37   4th                          
                                                                               
Fuller, Kamal                                                                  
 #19  110 M Int Hurdles CLASS 2 1         15.21   2nd                          
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.80m  11th                          
                                                                               
Greyson, Kurt                                                                  
 #14  800 M Run CLASS 1 17-19 Boy       2:14.28  59th                          
                                                                               
Hyatt, Matthew                                                                 
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         28.20  95th                          
                                                                               
Lewis, Jason                                                                   
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.74m  23rd                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Lewis, Kemar                                                                   
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.65m  15th                          
                                                                               
Marsden, Nicholas                                                              
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.88  14th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         58.98  23rd                          
                                                                               
Martin, Dwayne                                                                 
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.47  61st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 124
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          WOLMERS BOYS (WOLB) RESULTS                          
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Maylor, Orwell                                                                 
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         14.26   1st                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         54.69   6th                          
                                                                               
McDONALD, Omari                                                                
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.77  70th                          
 #26  400 M Run CLASS 3 14 & Unde         54.98   8th                          
                                                                               
Nelson, Shaquille                                                              
 #18  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         20.35  21st                          
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde            NH                                
                                                                               
Newman, Lamar                                                                  
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         15.38  10th                          
 #31  Long Jump CLASS 1 17-19 Boy         6.92m   3rd                          
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy         1.85m   3rd                          
                                                                               
Peddlar, Robert                                                                
 #48  Triple Jump OPEN Boys              14.62m   1st                          
                                                                               
Reid, Julian                                                                   
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy       1:02.84 112th                          
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy         2.00m   1st                          
 #48  Triple Jump OPEN Boys              14.30m   2nd                          
                                                                               
Senior, Deveraux                                                               
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         24.87  13th                          
                                                                               
Smith, Akeem                                                                   
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            23.00  22nd                          
 #22  400 M Run CLASS 1 17-19 Boy         55.77  80th                          
                                                                               
Smith, Maulford                                                                
 #35  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.98m   9th                          
                                                                               
Steer, Jordon                                                                  
 #37  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   9th                          
                                                                               
Sutherland, Ramon                                                              
 #45  Shot Put CLASS 1 17-19 Boys            ND                                
                                                                               
Thomas, John                                                                   
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         52.35   8th                          
                                                                               
Webb, Nicholas                                                                 
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         52.30   7th                          
                                                                               
Whyte, Orane                                                                   
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          57.51   9th                          
                                                                               
Young, Akil                                                                    
 #4   200 M CLASS 3 14 & Under Bo         32.60 121st                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 125
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          WOLMERS GIRLS (WOLG) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Brown, Rochelle                                                                
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir            ND                                
                                                                               
Campbell, Jonelle                                                              
 #69  High Jump class 4 12 & Unde         1.30m   9th                          
                                                                               
Chambers, Sasha-Gaye                                                           
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:05.46  20th                          
                                                                               
Chine, Staphanie                                                               
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         13.29  11th                          
                                                                               
Copeland, Cardine                                                              
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         26.52   3rd                          
                                                                               
Dickenson, Tahirah                                                             
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         14.53  19th                          
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.45m   8th                          
                                                                               
Dowe, Trudy-Ann                                                                
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         8.56m   9th                          
                                                                               
Edwards, Anna-Kay                                                              
 #11  800 M Run CLASS 2 15-16 Gir       2:36.71  11th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir       1:02.75   9th                          
                                                                               
Facey, Jeanelle                                                                
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         5.27m   1st                          
                                                                               
Fairdough, Shaneil                                                             
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         28.12  19th                          
                                                                               
Francis, Samantha                                                              
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           28.15  33rd                          
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         4.81m   7th                          
                                                                               
Gordon, Janelle                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.91  12th                          
 #42  High Jump CLASS 2 15-16 Gir         1.60m   2nd                          
                                                                               
Grant, Shanice                                                                 
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.40m   7th                          
                                                                               
Hall, Shanice                                                                  
 #40  High Jump CLASS 3 14 & Unde         1.55m   2nd                          
                                                                               
Jonas, Kedisha                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.17   7th                          
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.69m   3rd                          
                                                                               
Jones, Vanessa                                                                 
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.45m   8th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 126
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                          WOLMERS GIRLS (WOLG) RESULTS                         
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Lee, Sasha-Gaye                                                                
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         15.81  20th                          
 #32  Long Jump CLASS 3 14 & Unde         4.60m   5th                          
                                                                               
Muir, Jody-Ann                                                                 
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           26.36   5th                          
 #23  400 M Run CLASS 2 15-16 Gir         59.85   4th                          
                                                                               
Osagbora, MACHELA                                                              
 #13  800 M Run CLASS 1 17-19 Gir       2:46.01   7th                          
                                                                               
Richards, Vania                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.19  12th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:02.71   6th                          
                                                                               
Shurassadean, Thomas                                                           
 #68  Long Jump class 4 12 & Unde         4.54m   5th                          
                                                                               
Stephenson, Sheneil                                                            
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           28.45  39th                          
                                                                               
Thomas, Judene                                                                 
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         27.49  10th                          
                                                                               
Walker, Kerone                                                                 
 #44  Shot Put CLASS 1 17-19 Girl         9.15m   6th                          
                                                                               
Wallace, Keisha                                                                
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.06  14th                          
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         14.78   2nd                          
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         5.14m   2nd                          
                                                                               
Ying, Jhenelle                                                                 
 #16  100 M Low Hurdles CLASS 2 1         15.79   6th                          
 #60  70 M Low Hurdles CLASS 4 12         12.88   9th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 127
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       YALLAHS HIGH SCHOOL (YALL) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Adams, Daphne                                                                  
 #5   200 M CLASS 2 15-16 Girls           27.86  29th                          
 #25  400 M Run CLASS 3 14 & Unde       1:04.24   9th                          
 #34  Long Jump CLASS 2 15-16 Gir         5.12m   4th                          
                                                                               
Beckford, Shane                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:05.64   8th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         53.88  18th                          
                                                                               
Brian, Lillian                                                                 
 #27  1,500 M Run CLASS 2 15-16 G                                              
                                                                               
Brown, Kena                                                                    
 #9   800 M Run CLASS 3 14 & Unde       2:53.91  23rd                          
                                                                               
Burke, Christopher                                                             
 #41  High Jump CLASS 2 15-16 Boy         1.65m  15th                          
 #55  5,000 M Run OPEN Boys            18:01.14  14th                          
                                                                               
Campbell, Devon                                                                
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:21.62  43rd                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy       1:01.22  74th                          
                                                                               
Campbell, Samantha                                                             
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           27.95  28th                          
                                                                               
Carey, Ronald                                                                  
 #6   200 M CLASS 2 15-16 Boys            25.00  69th                          
                                                                               
Daley, Lorraine                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Forrester, Nikita                                                              
 #15  100 M Low Hurdles CLASS 3 1         17.90  22nd                          
                                                                               
Gordon, Demitre                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Hall, Jason                                                                    
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:09.09  15th                          
 #24  400 M Run CLASS 2 15-16 Boy         58.61  63rd                          
                                                                               
Hamilton, Cameka                                                               
 #46  Shot Put CLASS 2 15-16 Girl                                              
                                                                               
Hermitt, Ackem                                                                 
 #12  800 M Run CLASS 2 15-16 Boy       2:09.28  16th                          
                                                                               
James, Nichal                                                                  
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.74  64th                          

Jamaica Amateur Athletic Assoc.$06152005                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                          DOUGLAS FORREST INVITATIONAL                 Page 128
                     STADIUM EAST FIELD - Saturday 13/01/07                    
                                                                               
                       YALLAHS HIGH SCHOOL (YALL) RESULTS                      
                                                                               
                                         FINALS PLACE PTS                      
                                  ============= ===== =====                    
Johnson, Amozine                                                               
 #27  1,500 M Run CLASS 2 15-16 G                                              
                                                                               
Leveridge, Clarence                                                            
 No results                                                                    
                                                                               
McFARLANE, Anthony                                                             
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         16.79  18th                          
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy         1.80m   5th                          
                                                                               
McINTOSH, Damion                                                               
 No results                                                                    
                                                                               
McPHERSON, Shakira                                                             
 No results                                                                    
                                                                               
Moncrieffe, Krystal                                                            
 No results                                                                    
                                                                               
Patterson, Kirk                                                                
 #39  High Jump CLASS 1 17-19 Boy            NH                                
                                                                               
Patterson, Marlon                                                              
 No results                                                                    
                                                                               
Reid, Kimone                                                                   
 No results                                                                    
                                                                               
Rennie, Krystal                                                                
 #3   200 M CLASS 3 12-14 Girls           30.50  73rd                          
                                                                               
Rumble, Georgia                                                                
 No results                                                                    
                                                                               
Scott, Alecia                                                                  
 #36  Long Jump CLASS 1 17-19 Gir            ND                                
                                                                               
Senior, Showayne                                                               
 #8   200 M CLASS 1 17-19 Boys            24.06  80th                          
                                                                               
Thomas, Chevanese                                                              
 #54  3,000 M Run OPEN Girls           13:11.80   9th                          
                                                                               
Thorpe, Javol                                                                  
 #2   400 M Int Hurdles OPEN Men          59.57  18th                          
 #20  110 M Int Hurdles CLASS 1 1         17.17  20th                          
                                                                               
Walker, Zoey Ann                                                               
 #51  200 M CLASS 4 12 & Under Wo         30.69  63rd                          
                                                                               
Williams, Oshin                                                                
 No results